markoskati

markoskati adatlapja

Regisztráció2013.04.12
Utoljára itt2022.04.19

2016. április 11.családjával járt itt
Egy "kuponos" alkalommal jártunk a helyen először, férjem és én. Egy kétszemélyes tálat ettünk és meg voltunk vele elégedve. Minden finom és friss volt rajta. Közben élőzene szólt. Maga a hely a pince jellegéből adódóan hangulatos, meghitt. Nem azt mondom, hogy nem jártam még jobb helyen, vagy hogy nem ettem még finomabbat, de azt kaptuk amire számítottunk, jót ettünk, kedvező áron.
Aranypince Étterem & Pálinkaház Budapest -
Kiváló 2016. április 11.gyerekekkel járt itt
Ha szülinapot vagy más jeles alkalmat (például itt volt az esküvőnket követő ebéd) házon kívül akarjuk ünnepelni, javarészt idejövünk. Mindig nagyon finomakat eszünk (a borjúláb valami isteni). Nyáron hangulatos a terasz is. Nagy a választék és nagyon kedves a kiszolgálás.
Felhasználó fényképei:
Víg Kalmár Étterem Budapest - Víg Kalmár Étterem Budapest - Víg Kalmár Étterem Budapest -
Kiváló 2013. október 18.családjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk Táton, az Öreg Halász Hotelben két fiammal és férjemmel. Kellemes, tágas, kényelmes szobánk volt és nagyon-nagyon finomakat ettünk a Hotel éttermében. Külön kiemelném a házias tyúkhúslevest. Egyszerűen verhetetlen volt! A személyzet kedves és segítőkész volt, sok csillagos szállodák alkalmazottai tanulhatnának Tőlük.
Öreg Halász Hotel Tát - Öreg Halász Hotel Tát - Öreg Halász Hotel Tát -