Avilai Szent Teréz templom Gánt

Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Avilai Szent Teréz templom Gánt vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Érdekes 2022. április 6.a párjával járt itt
Nem messze a gánti ökoturisztikai központtól áll ez a feltűnő kis kápolna félig-meddig magányosan az út mentén. Kőhányáspusztán. Azt tudom, hogy az Esterházy család építtette ide, de azt nem, hogy miért pont ide és miért egyáltalán. De nem kell mindent tudnom.
Avilai Szent Teréz templom Gánt - Külső képAvilai Szent Teréz templom Gánt - Külső képAvilai Szent Teréz templom Gánt - Külső képAvilai Szent Teréz templom Gánt - Külső képAvilai Szent Teréz templom Gánt - EgyébAvilai Szent Teréz templom Gánt - EgyébAvilai Szent Teréz templom Gánt - EgyébAvilai Szent Teréz templom Gánt - Külső kép