Hotel Villa Natura Garabonc

Hotel Villa Natura Garabonc
Hotel Villa Natura GaraboncHotel Villa Natura Garabonc
Hotel Villa Natura GaraboncHotel Villa Natura Garabonc

Hotel Villa Natura Garabonc bemutatkozása

A Villa Natura Hotel Zalakarostól egy kilométerre, Garaboncon, tíz hektár területen, csodálatos természeti környezetben, a Kis-Balaton természetvédelmi terület közvetlen közelében helyezkedik el. A 2007-ben épült modern szálloda, 44 fő elhelyezésére alkalmas, igényesen berendezett szobákkal és a házias konyha ízeivel várja az idelátogatókat.

Szent Orbán Panzió Zalakaros - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Villa Natura Garabonc vélemények

Szörnyű 2015. január 9.a párjával járt itt
2013 szilveszterén a kisebbik kutyusunkkal rohannunk kellett az állatkórházba, mert a petárdázás és tűzijátékozás miatti pániktól rohamot kapott. Ezt elkerülendő, 2014-re olyan helyet próbáltam keresni, ahol petárdázás és tűzijátékozás ki van zárva.
Hotel Villa Natura Garabonc - EgyébHotel Villa Natura Garabonc - Külső kép
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Átlagos 2014. november 22.a párjával járt itt
Október 3-4-5-én jártunk a Hotel Villa Naturában. Érkezéskor előre köszöntünk a személyzetnek, így észrevették, hogy megérkeztünk. Szellőztetéssel kezdtünk, mert a szobánkban rettenetesen erős volt a fertőtlenítő- vagy illatosító szaga. A jakuzziban a víz olyan szinten klóros volt, hogy elkezdtünk tőle tüsszögni, illetve kb.
Gyenge 2014. november 16.a párjával járt itt
Tisztelt Vendégek! Szeretném megosztani tapasztalatunkat a hotellel kapcsolatosan. Sok jót olvastam és a profin elkészített weboldal meggyőzött. Sajnos a személyes tapasztalatunk már más. A személyzet kedves, de felkészületlen, a megérkezésünkkor nem kaptuk meg a megfelelő tájékoztatást nekünk kellett utána kérdezni mindennek.
Átlagos 2014. október 26.a párjával járt itt
Elöljáróban annyit, hogy nagyon sok helyen jártunk már, így van összehasonlítási alapunk. Nem vagyunk finnyásak, válogatósak, csak szeretjük, ha a pénzünkért azt kapjuk, amit várunk. A szobák, az étterem, a wellness részleg tiszta és igényesen berendezett. A személyzet udvarias és kedves volt.
2014. július 13.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen lévő, hangulatos hotel. Igazi felüdülés náluk pihenni. Csendes és egyáltalán nem zsúfolt. Érkezéskor azonban problémák adódtak. Delux lakosztályt (tágas, panorámás, nagy fürdővel, stb. ) foglaltunk, ám helyette egy pici, sötét padlásszoba szerűséget adtak. Erre is várni kellet.
Kiváló 2014. július 7.a párjával járt itt
Jól megközelíthető, Zalakarostól tényleg csak egy ugrásra lévő szálloda. Amiért ide mentünk és nem Zalakarosra-ahová persze fürdeni átmentünk-az a csend és nyugalom. Mintha egy lakatlan környéken lennénk, a közeli úton is alig volt forgalom. Gyönyörű a tó és környéke, a szálló terasza, étterme is a tóra néz, este és reggeli után is ki lehet ülni akár a tó partjára is, nyugágyakba.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Egy márciusi hétvégét töltöttünk el párommal ezen a szép helyen. A Kis-Balaton szerelmese vagyok,a párom pedig a horgászaté. A három nap alatt kirándultunk,"kulturálódtunk",fürdőztünk,bivalyokat látogattunk,horgásztunk. . . . A végén meg is fogalmazódott bennünk,hogy ide vissza kell menni a négy gyermekünkkel is,mert mindegyik találna magának szórakozási lehetőséget.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Csodálatos 3 napot töltöttünk el párommal a Villa Naturában. A wellness részleg gyönyörű, családias, baráti környezet, bőséges étel, gyors kiszolgálás. Pecáztunk, életem első halát itt fogtam :) Ha lesz gyermekem, Őt is biztos elvisszük ide, mert szívet-lelket melengető, természetközeli hely!
Hotel Villa Natura Garabonc - Külső képHotel Villa Natura Garabonc - SzobákHotel Villa Natura Garabonc - VendéglátásHotel Villa Natura Garabonc - SzobákHotel Villa Natura Garabonc - Medence/kertHotel Villa Natura Garabonc - WellnessHotel Villa Natura Garabonc - WellnessHotel Villa Natura Garabonc - VendéglátásHotel Villa Natura Garabonc - Vendéglátás
Kiváló 2014. február 18.a párjával járt itt
Nekem és páromnak nagyon tetszett, hogy a Hotel nem volt túlzúfolt, illetve, hogy igazi nyugodt környezet volt. Ami a legalkalmasabb azok számára, akik kikapcsolódni szeretnének. Bőséges ételt kaptunk, illetve a kiszolgálás is gyors volt. A wellness részleg is nagyon szép volt. A legjobb volt az egészbe, hogy nem kellett sorban állni és tolongani a szolgáltatásokért.
Mi nagyon jól éreztük magunkat, ezen a hétvégén.
Kiváló 2013. december 18.a párjával járt itt
Ködös volt az idő mikor megérkeztünk, és persze estére jól meg is éheztünk. A fogadtatás kedves, csend és nyugalom is, a TV képernyő az olyan mint egy tál rizs. De mi nem tévézni jöttünk, hanem túrázgatni. Isteni reggeli, aztán uccu neki! Estére fáradtan, kissé megéhezve, jóleső hideg sör, vacsora megedve, jóllakottan pihenni tértünk, forró fürdő előbb, aztán vízszintesbe helyezkedtünk.