DEndre: Kellemes élmény - Dolce e Salato Gárdony

Dolce e Salato Gárdony értékelése
1. helyezett a 14 gárdonyi étterem közül

Kellemes élmény

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 3.
A Dolce e salata nevű egységnek eredetileg 4 pontot akartam adni, azzal a megjegyzéssel, hogy kifejezetten kellemes emlék maradt, de látván, hogy az előttem járók mind 5 szívecskével jutalmazták őket, gondoltam, nem én leszek az, aki lerontom az átlagukat.
Annál is inkább, hogy végül is maga az összélmény nem állt messze az öt ponttól, inkább a sütik látványa húzott a négy fele, a kiszolgálás kifogástalan volt.
Egy croissant-t ettem itt valami gyümölcslével kísérve, a számla nincs kéznél, arra meg nem emlékszem, hogy mennyit fizettem, de arra igen, hogy nem sokat.
Jó kis hely ez, nem lenne ellenemre visszatérni.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

2483 Gárdony
Szabadság út 5.

2018. október 19.
Kedves családi hely, ahol tényleg figyelnek a vendégre !!! Kicsi hely, de a kinti terasz-rész hangulatos; Olaszországból hozatott leanderekkel. Bent rendelünk és fizetünk, de kihozzák a rendelést. Viszont amíg a társam fizetett, az én általam már kiszedett fagylaltot visszatette többször a...