Dolce e Salato Gárdony
2483 Gárdony, Szabadság út 5.

Dolce e Salato Gárdony a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 3.
A Dolce e salata nevű egységnek eredetileg 4 pontot akartam adni, azzal a megjegyzéssel, hogy kifejezetten kellemes emlék maradt, de látván, hogy az előttem járók mind 5 szívecskével jutalmazták őket, gondoltam, nem én leszek az, aki lerontom az átlagukat. Annál is inkább, hogy végül is maga az összélmény nem állt messze az öt ponttól, inkább a sütik látványa húzott a négy fele, a kiszolgálás kifogástalan volt.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
Kedves családi hely, ahol tényleg figyelnek a vendégre ! ! ! Kicsi hely, de a kinti terasz-rész hangulatos; Olaszországból hozatott leanderekkel. Bent rendelünk és fizetünk, de kihozzák a rendelést. Viszont amíg a társam fizetett, az én általam már kiszedett fagylaltot visszatette többször a kiszolgáló hölgy mindig pár MÁSODPERCRE is a fagylaltos pult hűtőrészébe !

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A balatoni autópályáról is letérek legközelebb egy jó kávéért és süteményért vagy salátáért. A kocsival érkezőt saját parkoló várja, a bár kifogástalanul tiszta, ízlésesen berendezett, a parányi mellékhelyiség nemcsak tiszta, de itt még egy hősugárzó is gondoskodik a vendég kényelméről. A fogadtatás olaszosan kedves.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
Igazi családi vállalkozás. Amint belép a vendég ez sugárzik rá is. Kedves segítőkész kiszolgálás. Kiváló torták, jó ár érték aránnyal. Nemcsak Gárdonyban kiemelkedő, bárhol a legjobbak közt a helye. Minden ínyencek csak ajánlani tudom.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Szuper családi vállalkozás, igazi olasz kávék, sütik, fagyi. -Akárcsak a tulaj, egy kis darab Itália. A kerthelyiség virágos, jól kiépített, a parkoló is nemrég bővítésre került, a főútról könnyen be lehet kanyarodni. Első látogatáskor beleszerettünk a kávézóba, azóta, ha tehetjük, visszatérünk. Néha csak ide eljövünk.

Legnépszerűbb csomagok Gárdonyban és környékén
Vital Hotel Nautis
3 nap/2 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szaunaszeánsszal, bábszínház előadással, gyermekprogramokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.25. - 2020.11.01.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekkuckó és játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2020.09.25. - 2020.12.22.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetősséggel
2020.09.01. - 2021.04.30.
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.25. - 2021.09.25.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.331 - 12.642,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.23.

Szállodák Gárdony környékén
City Hotel Unió  Gárdony
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Őszi hétvége (min. 2 éj)