Dolce e Salato Gárdony
2483 Gárdony, Szabadság út 5.

Dolce e Salato Gárdony a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 3.
A Dolce e salata nevű egységnek eredetileg 4 pontot akartam adni, azzal a megjegyzéssel, hogy kifejezetten kellemes emlék maradt, de látván, hogy az előttem járók mind 5 szívecskével jutalmazták őket, gondoltam, nem én leszek az, aki lerontom az átlagukat. Annál is inkább, hogy végül is maga az összélmény nem állt messze az öt ponttól, inkább a sütik látványa húzott a négy fele, a kiszolgálás kifogástalan volt.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
Kedves családi hely, ahol tényleg figyelnek a vendégre ! ! ! Kicsi hely, de a kinti terasz-rész hangulatos; Olaszországból hozatott leanderekkel. Bent rendelünk és fizetünk, de kihozzák a rendelést. Viszont amíg a társam fizetett, az én általam már kiszedett fagylaltot visszatette többször a kiszolgáló hölgy mindig pár MÁSODPERCRE is a fagylaltos pult hűtőrészébe !

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A balatoni autópályáról is letérek legközelebb egy jó kávéért és süteményért vagy salátáért. A kocsival érkezőt saját parkoló várja, a bár kifogástalanul tiszta, ízlésesen berendezett, a parányi mellékhelyiség nemcsak tiszta, de itt még egy hősugárzó is gondoskodik a vendég kényelméről. A fogadtatás olaszosan kedves.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
Igazi családi vállalkozás. Amint belép a vendég ez sugárzik rá is. Kedves segítőkész kiszolgálás. Kiváló torták, jó ár érték aránnyal. Nemcsak Gárdonyban kiemelkedő, bárhol a legjobbak közt a helye. Minden ínyencek csak ajánlani tudom.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Szuper családi vállalkozás, igazi olasz kávék, sütik, fagyi. -Akárcsak a tulaj, egy kis darab Itália. A kerthelyiség virágos, jól kiépített, a parkoló is nemrég bővítésre került, a főútról könnyen be lehet kanyarodni. Első látogatáskor beleszerettünk a kávézóba, azóta, ha tehetjük, visszatérünk. Néha csak ide eljövünk.

Legnépszerűbb csomagok Gárdonyban és környékén
Vital Hotel Nautis
3 nap/2 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.06. - 2020.08.20.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható programmal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.09. - 2020.06.03.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, lovaskocsizással, gyermekek részére lovaglással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.22.
Nereus Park Hotel
8 nap/7 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.04. - 2020.08.23.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.19. - 2021.02.19.

Szállodák Gárdony környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Gárdony
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Gárdony
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Húsvéti Wellness Pihenés (min. 3 éj)

Dolce e Salato GárdonyX