Zebra Fagyizó Gárdony

Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Zebra Fagyizó Gárdony vélemények

Kiváló 2022. június 27.családjával járt itt
Amióta járunk a velencei tóhoz bringázni, szinte mindig megállunk itt fagyizni. Kedves kiszolgálás, kellemes adag fagyik. Mindig jó itt lepihenni. Egy igazi családi vállalkozás. Jó látni az ilyet. Sok sikert a továbbiakhoz is. Bátran kipróbálható. Megéri.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kiváló 2018. július 18.barátokkal járt itt
Nagy választék, diabetikus fagylaltokat is gyártanak. Választhatunk normál vagy nagyobb gombócot 180 vagy 210 Ft-ért. Ki van írva hogy családi vállalkozás, a tagjai nagyon kedvesek és barátságosak a vendégekkel. Nagyon ízletes a fagyi, krémes. Kétféle jégkása is volt, nagyon jó ízű. Csak kinti ülőhelyek vannak, de volt asztal és szék bőven.
Zebra Fagyizó Gárdony - Étel/italZebra Fagyizó Gárdony - Étel/italZebra Fagyizó Gárdony - Külső képZebra Fagyizó Gárdony - Étel/italZebra Fagyizó Gárdony - Étel/ital
Kiváló 2015. június 8. járt itt
Kedves emberek, kellemes környezet, és nem utolsó sorban finom fagyi! Remélem hamarosan újra eljutok ide ;)
Kiváló 2015. május 17.egyedül járt itt
A kézműves fagylalt napon jártam ebben a fagyizóban, átutazóban. Ezen a napon, hasonlóan a többi részt vevő cukrászdához, fagylaltozóhoz, fél áron árusítanak minden fagyit. A Zebra fagyizó egy családi vállalkozás, és onnan kapta a nevét, hogy a család 5 tagjának (szülők + 3 gyerek) kezdőbetűit összeolvasva a ZEBRA szó jött ki.
Zebra Fagyizó Gárdony - Külső képZebra Fagyizó Gárdony - Külső képZebra Fagyizó Gárdony - Étel/italZebra Fagyizó Gárdony - Étel/italZebra Fagyizó Gárdony - Étel/ital