Anker Étterem Gönyű

1. helyezett
a 2 gönyűi étterem közül
$$$$
Hely jellege
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, családi
Anker Étterem Gönyű

2021.12.23-ig
Kincsem Wellness Hotel Kisbér
46.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Anker Étterem Gönyű vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 169 városban járt márFelfedező - 355 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5626 feltöltött kép
Átlagos 2021. június 15.a párjával járt itt
Nem akartam ott ebédelni, ahol a múlt héten, gondoltam, kimegyek Komáromból nyugat felé, ott van valami erdei csárda. Volt is, persze, de közben megvették koreaiak, és még nincs kész az átalakítás, még nem fogadnak. Egy koreai erdei csárda. . . Így aztán továbbhajtottam és így jutottam Gönyűre, ahol némi keresgélés után kikötöttem az Ankerben.
3Ételek / Italok
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Anker Étterem Gönyű - Külső képAnker Étterem Gönyű - Étel/italAnker Étterem Gönyű - BelsőAnker Étterem Gönyű - Étel/italAnker Étterem Gönyű - BelsőAnker Étterem Gönyű - BelsőAnker Étterem Gönyű - Étel/italAnker Étterem Gönyű - Étel/ital
Még több kép (5 db) >>
Átlagos 2020. szeptember 7.családjával járt itt
A közelmúltban jártam az Anker Étteremben. Halászlét kértem, mert nagyon szeretem. Nagy kár volt, mert olyan íze volt, mint egy elrontott köménymaglevesnek. Az asztaltársaságom többi tagját megkérdezte a pincér, aki nagyon udvarias volt, hogy ízlett-e az ebéd, de engem nem mert megkérdezni, lehet hogy tisztában volt azzal, hogy nem igazán dicsérném meg a halászléjüket.
1Ételek / Italok
4Ár / érték arány