Anker Étterem Gönyű

3,3
a 4 gönyűi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, családi
Anker Étterem Gönyű

2024.12.25-ig
Kristály Imperial Hotel Tata

Anker Étterem Gönyű vélemények

2021. november 10.a párjával járt itt
Nem ebbe az étterembe szándékoztunk menni, de a másik Gönyűn zárva volt. A külső alapján majdnem nem mentünk be. A hely hangulata- ha lehet annak mondani nem meggyőző. Az ablakon a legyek bulizása megtekinthető volt. Beljebb jutva sem volt túl bizalom gerjesztő. A személyzet nem túl kedves, kivéve a pincérlányt, aki mintha épp betanult volna, de a betanítója.
2082
Átlagos 2021. június 15.a párjával járt itt
Nem akartam ott ebédelni, ahol a múlt héten, gondoltam, kimegyek Komáromból nyugat felé, ott van valami erdei csárda. Volt is, persze, de közben megvették koreaiak, és még nincs kész az átalakítás, még nem fogadnak. Egy koreai erdei csárda. . . Így aztán továbbhajtottam és így jutottam Gönyűre, ahol némi keresgélés után kikötöttem az Ankerben.
Anker Étterem Gönyű - Külső képAnker Étterem Gönyű - Étel/italAnker Étterem Gönyű - BelsőAnker Étterem Gönyű - Étel/italAnker Étterem Gönyű - BelsőAnker Étterem Gönyű - BelsőAnker Étterem Gönyű - Étel/italAnker Étterem Gönyű - Étel/ital
Átlagos 2020. szeptember 7.családjával járt itt
A közelmúltban jártam az Anker Étteremben. Halászlét kértem, mert nagyon szeretem. Nagy kár volt, mert olyan íze volt, mint egy elrontott köménymaglevesnek. Az asztaltársaságom többi tagját megkérdezte a pincér, aki nagyon udvarias volt, hogy ízlett-e az ebéd, de engem nem mert megkérdezni, lehet hogy tisztában volt azzal, hogy nem igazán dicsérném meg a halászléjüket.