Füstös Vali

Füstös Vali adatlapja

Regisztráció2015.06.04
Utoljára itt2020.09.08

Kiváló 2015. június 4.a párjával járt itt
Kb 4-5 éve járok tavasztól őszig heti rendszerességgel /szombat-vasárnap/a győrszentiváni Kispipa Vendéglőbe. Mindenkinek csak ajánlani tudom a házias ételeket, a kedves, figyelmes kiszolgálást és a családias hangulatot. Akár a normál menüt, akár az extrát eszem, még soha nem csalódtam.
Kiváló 2015. július 6.gyerekekkel járt itt
2015. május végén jártunk először a családdal a Fehér Akác Vendéglőben. Egy konkurens étterem tulajdonosa ajánlotta a helyet, mivel szabadnapjukon ők is oda járnak. Nagyon tetszett, ezért június 28-án ismét ellátogattunk oda. Nagyon finomakat ettünk, jó a kiszolgálás, tisztaság van.
Átlagos 2020. szeptember 7.családjával járt itt
A közelmúltban jártam az Anker Étteremben. Halászlét kértem, mert nagyon szeretem. Nagy kár volt, mert olyan íze volt, mint egy elrontott köménymaglevesnek. Az asztaltársaságom többi tagját megkérdezte a pincér, aki nagyon udvarias volt, hogy ízlett-e az ebéd, de engem nem mert megkérdezni, lehet hogy tisztában volt azzal, hogy nem igazán dicsérném meg a halászléjüket.