Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola ★★★

4,5
a 2 gosztolai szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola
Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája GosztolaGosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola

Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola bemutatkozása

A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti Gyógy-, Termál-, és Élményfürdőtől öt kilométerre. A szálloda huszonhét szobával várja vendégeit, családoknak, pároknak is kellemes időtöltési lehetőségeket nyújtva.

A Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája legnépszerűbb csomagjai

Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - Szívek Szállodája (min. 2 éj)
Szívek Szállodája
2025.01.03-ig
Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola - Zalai Wellness Pihenés (min. 2 éj)
Zalai Wellness Pihenés
2025.01.03-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2014. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Csodálatos nyugodt kis gyöngyszem, kedves kiszolgálás, csendes hely, nagyon finom ételek. Július végén érkeztünk férjemmel és kisfiammal, hét éjszakát töltöttünk ott, végig nagyon jól éreztük magunkat. A medencékben kellemes a víz, a szobák tiszták és tágasak. 4 és fél éves kisfiunk alig akart hazajönni, mi is visszavágyunk.
Átlagos 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Tavaly augusztusban jártam itt a párommal és a kisfiammal. A szoba tágas jól felszerelt,az ágy alatt igaz találtunk szőlőszemeket. Az étkezés kitünő, nagyon finom és rengeteg. Ami miatt biztosan nem mennék többet: a gyermeknek nem volt semmi lehetősége, hogy jól érezze magát. A játszósarok kicsi ócska játékokkal, a játszótér teljesen használhatatlan.
Kiváló 2014. május 29.gyerekekkel járt itt
Az ételek isteniek,és bőségesek. Ami nem tetszett:a játszótér használhatatlan,a "benti játszósarok" 1 m2:-(((2 éves gyerekkel nem túl ideális. A masszázs isteni volt,tökéletes áron.
A medencék szintén csodásak. A személyzet nagyon figyelmes volt,mindent rögtön megoldottak.
Pihenésre kiváló hely! Összességében nagyon jól pihentünk!
Kiváló 2014. május 24.barátokkal járt itt
Eldugott, csendes hely, nagyon udvarias kiszolgálás. Itt minden van, ami a szem-szájnakingere. Borkostoló a házigazda boraiból, úgy ahogy illik zsírok kenyérrel, sajttal és nagy hozzáértéssel. Többször voltunk már itt, volt hogy a gyerekekkel. Filip a kutya a gyerekek kedvence, a szálloda tartozéka. Mindennel nagyon elégedettek voltunk, bátran ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. május 6.gyerekekkel járt itt
Maximálisan meg voltunk elégedve a szolgáltatás minőségével, az ételekkel, a kiszolgálással és a szállással. A hotel gyönyörű helyen fekszik, a külső medence kiépítése nagyon jó ötlet volt. Kellemes napokat töltöttünk ott. Remek kikapcsolódás, jó kirándulási lehetőségek vannak a környéken és az ár/érték arány is megfelelő.
Kiváló 2014. május 2.a párjával járt itt
2014. április elején,a párommal jártam itt. Interneten találtam meg ezt a csodálatos kis ékszerdobozt. Egyik ismerősöm szintén a párjával járt már itt,az ő képeiket nézegetve kezdtem el alaposabban felderíteni a hotelt,a környéket. Nagyon kellemes,csendes hely. Barátságos,tiszta,szép tágas szobákkal,kedves,intelligens személyzettel,fantasztikus konyhával.
Kiváló 2014. március 6.a párjával járt itt
Férjemnek ajánlották a Gosztola Gyöngyét a barátai. Az ő élményeik alapján jött meg a kedvünk, hogy mi is elutazzunk az ország ezen csücskébe. A hotel nagyon szép környéken van, kedves, csendes, nyugodt kis hely. Nagyon barátságos, szép szobái vannak, kedves személyzet, finom ételek.
Kiváló 2014. január 16.kollégákkal járt itt
2013. novemberében töltöttünk el 3 napot egy 50 fős csoporttal a hotelben. Én már 4 évvel ezelőtt is voltam itt, csak akkor családdal. Azért tértem ide vissza, mert kiváló tapasztalatom volt. Akkor is szép volt a szálloda, de azóta bővült és még szebb, ízléses berendezésével,kényelmes szobáival, wellnes részlegével mindenkinek kellemes pihenést, kikapcsolódást nyújt.
Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
Kora ősszel tölthettem el, néhány felejthetetlen napot, ebben a gyönyörű környezetben a kedvesemmel. Philip minket is a barátságába fogadott. Kifogástalan volt a felszolgálás,a tisztaság. Igazán ízletesek és bőségesek voltak az étkek. A szobák kényelmesek, a wellness a tökéletes pihenésünk szolgálta.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Fantasztikus környezetben, fantasztikus kis családi szálloda. Nagyon tetszett, hogy otthon érezhettük magunkat már attól, hogy Philip kutya is köszöntött minket a recepcióson kívül:) Elégedettek voltunk a szobával, az ételekkel, a wellness részleggel. Külön vonzó, hogy a szálloda szerves részét képezi a természetnek.
Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája Gosztola a térképen
8978 GosztolaFő u. 16.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 10 kg-ig: 7500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem