Darnay Borpince Gyenesdiás

4Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.06.30-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
83.657 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Darnay Borpince Gyenesdiás vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 370 városban járt márFelfedező - 2477 helyen első értékelőNépszerű író - 1402 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26225 feltöltött kép
2016. szeptember 18.családjával járt itt
A Darnay egy rendkívül mutatós borozó, lényegében egy vendéglátóipari egységgé emelt csűr és pince. Azzal mentem oda, hogy megismerkedem a tulajjal, ezt beszéltük telefonon is, de valahogy nem akaródzott neki az ismerkedés, így aztán megittuk borainkat és továbbálltunk.
2Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Darnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Étel/italDarnay Borpince Gyenesdiás - Étel/italDarnay Borpince Gyenesdiás - BelsőDarnay Borpince Gyenesdiás - BelsőDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső képDarnay Borpince Gyenesdiás - Külső kép
Még több kép (16 db) >>