Mónisüti Cafe Gyenesdiás

Mónisüti Cafe Gyenesdiás
Mónisüti Cafe GyenesdiásMónisüti Cafe Gyenesdiás
Mónisüti Cafe GyenesdiásMónisüti Cafe Gyenesdiás

Mónisüti Cafe Gyenesdiás bemutatkozása

Finomabbnál finomabb sütemények várnak Sütis Móni gasztroblogger barátságos cukrászdájában. A klasszikus házias sütemények mellett paleo desszertek is szerepelnek a kínálatban - s mindez a Balaton közelében.

Villa Panoráma Gyenesdiás - Kedvezményes ajánlat
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Mónisüti Cafe Gyenesdiás vélemények

Kiváló 2023. szeptember 4.barátokkal járt itt
A finom sütemények miatt újból eljöttem, most többedmagammal. A fogadtatás nagyon kedves, előzékeny. A választás most is nehéz volt a sok finomság közül. Kiemelném, hogy a málnás krémes annyira finom, hogy ebben a műfajban semmi nem férhet a közelébe. Először azt hittem, 4 darabot hoztak, és már szóltam volna, hogy csak egyet rendeltem, amikor láttam, hogy az 1!
Mónisüti Cafe Gyenesdiás - Külső képMónisüti Cafe Gyenesdiás - Étel/italMónisüti Cafe Gyenesdiás - Étel/italMónisüti Cafe Gyenesdiás - Étel/italMónisüti Cafe Gyenesdiás - Étel/italMónisüti Cafe Gyenesdiás - EgyébMónisüti Cafe Gyenesdiás - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 21.a párjával járt itt
Kellemes, kedves hely, sokan voltak, de így is volt helyünk, a kiszolgálás gyors volt. A sütik mind kinézetre, mind ízre csodálatosan finomak voltak. Ha arra járunk újra, biztosan
nem hagyjuk ki.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Idén Gyenesdiáson is eltöltöttünk pár napot, első esténken óriási viharba keveredtünk és a Móni Sütiző lett a menedékünk. Már szinte zárásra futottunk be oda (szó szerint), de nagyon kedves volt a hölgy, aki azt mondta, maradjunk, amíg el nem múlik a vihar. . . üljünk le, segít is fuvart szerezni haza.