Yossarian: Kínos - Piroska Csárda Gyenesdiás

Piroska Csárda Gyenesdiás értékelése
5. helyezett a 17 gyenesdiási étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Kínos

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
Nem tartok attól, hogy a tulajdonosok álmatlanul fognak forgolódni az értékelésem miatt, mivel láthatóan NEM a magyar vendégekre szakosodtak. A legrosszabb balatoni "Zimmer Frei" korszakot idézi az egész, low-end német turistákra alapozó hozzáállás.
Csak "magyaros" ételek az étlapon, semmi olyan, amit mondjuk nemzetközi fogásnak lehetne nevezni, ha valakinek elege van a gulyásból és a rántott szeletből. Valószínűleg a "csárda" jellegből adódóan. Az ételek amúgy jól voltak elkészítve.
A hangulatról szintetizátoros egyszemélyes "élő" zene gondoskodott, hazai mulatós és popslágerek felvonultatásával. :) A 67-es út című szám is elhangzott kísérőautomatikás szinti aláfestéssel és így a Republic-ot sikerült megalázni. 2020-ban ezt a tempót már túl kéne lépni még a Balatonnál is.
A kiszolgálás pökhendi volt.
Az árak meg magasak. :)

Szeretnéd követni Yossarian felhasználót?    Igen

8315 Gyenesdiás
Csokonai u. 9.

2019. augusztus 23.
B*nkó, lekezelő, gúnyolódó pincér. A PINCÉR már az érkezéskor flegmázott velünk. Nagy családdal szerettünk volna beülni, közölte velünk, hogy ő nem fog asztalokat rendezgetni, pedig voltak szabad asztalok. Addig sem jutottunk el, hogy leüljünk.Ilyen élményben még nem volt részünk. Szerencsére...

2019. június 10.
A magyar vendéglátás legnagyobb szégyene és mélypontja. Minden negatív minősítés igaz, amit olvastál róla. Ez az a hely, amelyet azonnal be kellene zárni, mert a pöffeszkedő, arrogáns tulaj úgy bánik a vendéggel, mint egy utolsó kutyával. Bár az ételt megkóstolni nem volt módunk, tíz perces...