Piroska Csárda Gyenesdiás

8315 Gyenesdiás, Csokonai u. 9.

Piroska Csárda Gyenesdiás a térképen

Piroska Csárda Gyenesdiás értékelése:

5. helyezett a 17 gyenesdiási étterem közül
333. helyezett Balatonon - 711 étterem közül

csárda, étterem, vendéglő

Piroska Csárda Gyenesdiás vélemények

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
B*nkó, lekezelő, gúnyolódó pincér. A PINCÉR már az érkezéskor flegmázott velünk. Nagy családdal szerettünk volna beülni, közölte velünk, hogy ő nem fog asztalokat rendezgetni, pedig voltak szabad asztalok. Addig sem jutottunk el, hogy leüljünk. Ilyen élményben még nem volt részünk. Szerencsére Gyenesdiásban nem csalódtunk.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A magyar vendéglátás legnagyobb szégyene és mélypontja. Minden negatív minősítés igaz, amit olvastál róla. Ez az a hely, amelyet azonnal be kellene zárni, mert a pöffeszkedő, arrogáns tulaj úgy bánik a vendéggel, mint egy utolsó kutyával. Bár az ételt megkóstolni nem volt módunk, tíz perces látogatásunk bőven elég volt arra, hogy megtanuljuk: ide soha többé nem szabad betenni a lábunkat.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25.
Ajánlás alapján esett a választásunk a Piroska Csárdára. Késői időpontban, fél 9 magasságában érkeztünk előzetes foglalás nélkül. A hely ízléses, egyszerű, nem hivalkodó, de mégis hívogató! Az ital rendelés nem ment könnyen, mert sörből csak Dreher világost csapolnak, amit nem feltétlenül választ jó szájízzel az ember és az üveges kínálat is hagyott kívánnivalót.

Legnépszerűbb csomagok Gyenesdiáson és környékén
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
8 nap/7 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2020.09.30.
Fábiánics Kastély
Misefa
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.20.
Hotel König
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2020.12.31.

Szállodák Gyenesdiás környékén
Hotel Vital Gyenesdiás
Hotel Panoráma Balatongyörök Gyenesdiás
Club Dobogómajor Gyenesdiás
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

Piroska Csárda GyenesdiásX