Piroska Csárda Gyenesdiás

8315 Gyenesdiás, Csokonai u. 9.

Piroska Csárda Gyenesdiás a térképen

Piroska Csárda Gyenesdiás értékelése:

4. helyezett a 16 gyenesdiási étterem közül
338. helyezett Balatonon - 708 étterem közül

csárda, étterem, vendéglő

Piroska Csárda Gyenesdiás vélemények

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
B*nkó, lekezelő, gúnyolódó pincér. A PINCÉR már az érkezéskor flegmázott velünk. Nagy családdal szerettünk volna beülni, közölte velünk, hogy ő nem fog asztalokat rendezgetni, pedig voltak szabad asztalok. Addig sem jutottunk el, hogy leüljünk. Ilyen élményben még nem volt részünk. Szerencsére Gyenesdiásban nem csalódtunk.

wolferl TOP étteremértékelő
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A magyar vendéglátás legnagyobb szégyene és mélypontja. Minden negatív minősítés igaz, amit olvastál róla. Ez az a hely, amelyet azonnal be kellene zárni, mert a pöffeszkedő, arrogáns tulaj úgy bánik a vendéggel, mint egy utolsó kutyával. Bár az ételt megkóstolni nem volt módunk, tíz perces látogatásunk bőven elég volt arra, hogy megtanuljuk: ide soha többé nem szabad betenni a lábunkat.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25.
Ajánlás alapján esett a választásunk a Piroska Csárdára. Késői időpontban, fél 9 magasságában érkeztünk előzetes foglalás nélkül. A hely ízléses, egyszerű, nem hivalkodó, de mégis hívogató! Az ital rendelés nem ment könnyen, mert sörből csak Dreher világost csapolnak, amit nem feltétlenül választ jó szájízzel az ember és az üveges kínálat is hagyott kívánnivalót.

Legnépszerűbb csomagok Gyenesdiáson és környékén
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2019.11.15. - 2020.11.15.
Zarándokszállás
Csurgó
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.01. - 2020.11.15.
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 18.527,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Gyenesdiás környékén
Hotel Napfény Gyenesdiás
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Karácsony
Napi árak
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

Piroska Csárda GyenesdiásX