Piroska Csárda Gyenesdiás

8315 Gyenesdiás, Csokonai u. 9.

Piroska Csárda Gyenesdiás a térképen

Piroska Csárda Gyenesdiás értékelése:

5. helyezett a 17 gyenesdiási étterem közül
239. helyezett Balatonon - 785 étterem közül

csárda, étterem, vendéglő

Piroska Csárda Gyenesdiás vélemények

Yossarian TOP étteremértékelő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
Nem tartok attól, hogy a tulajdonosok álmatlanul fognak forgolódni az értékelésem miatt, mivel láthatóan NEM a magyar vendégekre szakosodtak. A legrosszabb balatoni "Zimmer Frei" korszakot idézi az egész, low-end német turistákra alapozó hozzáállás. Csak "magyaros" ételek az étlapon, semmi olyan, amit mondjuk nemzetközi fogásnak lehetne nevezni, ha valakinek elege van a gulyásból és a rántott szeletből.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
B*nkó, lekezelő, gúnyolódó pincér. A PINCÉR már az érkezéskor flegmázott velünk. Nagy családdal szerettünk volna beülni, közölte velünk, hogy ő nem fog asztalokat rendezgetni, pedig voltak szabad asztalok. Addig sem jutottunk el, hogy leüljünk. Ilyen élményben még nem volt részünk. Szerencsére Gyenesdiásban nem csalódtunk.

wolferl TOP étteremértékelő
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A magyar vendéglátás legnagyobb szégyene és mélypontja. Minden negatív minősítés igaz, amit olvastál róla. Ez az a hely, amelyet azonnal be kellene zárni, mert a pöffeszkedő, arrogáns tulaj úgy bánik a vendéggel, mint egy utolsó kutyával. Bár az ételt megkóstolni nem volt módunk, tíz perces látogatásunk bőven elég volt arra, hogy megtanuljuk: ide soha többé nem szabad betenni a lábunkat.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25.
Ajánlás alapján esett a választásunk a Piroska Csárdára. Késői időpontban, fél 9 magasságában érkeztünk előzetes foglalás nélkül. A hely ízléses, egyszerű, nem hivalkodó, de mégis hívogató! Az ital rendelés nem ment könnyen, mert sörből csak Dreher világost csapolnak, amit nem feltétlenül választ jó szájízzel az ember és az üveges kínálat is hagyott kívánnivalót.

Legnépszerűbb csomagok Gyenesdiáson és környékén
Zalaszentgrót
2020.10.25. - 2021.01.23.
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és programokkal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.

Szállodák Gyenesdiás környékén
Wolf Panzió Gyenesdiás
Hotel Vital Gyenesdiás
Palace Hotel  Gyenesdiás
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)

Piroska Csárda GyenesdiásX