3 éj kisgyerekekkel

Rubin Panzió GyomaendrődRubin Panzió Gyomaendrőd a térképen

2017. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. július 27.
A vacsora finom és bőséges.
Pénztárcabarát.
Csendes helyen van, bár kissé kiesik a településtől.
Ingyenes parkolási lehetőség.
Sok pakolási lehetőség a szekrényekben.
A szobainason, a székek háttámláján, a fürdőszobában a szárítási lehetőség is megvan.

A reggeli kávéért fizetni kell, máshol ilyet még nem tapasztaltam félpanzió vagy reggelis ellátás alatt sem.
A klíma rettentő hangosan zúgott és magától leállt 12-15 perc után, így aludni nem lehetett, mert meleg volt (tetőtér) és az egyetlen ablakot csak bukóra lehetett nyitni.
A fogmosópohár koszosan várt minket.
A padlószőnyeget nem tudni mikor porszívózták fel utoljára, mindenfélébe beleléptünk, melyet az előző lakó(k) hagyhattak ott (morzsa, köröm stb.)
A fotel és a fotelágy is le volt szakadva.
A fürdőszobában az elszívó is csak jó hangosan berregett, a párát nem szívta el.
A fürdőszoba ajtaja csak félig nyílt ki, a padlóban elakadt.
2017-ben más kissé elavultnak tűnik egy hagyományos képcsöves tv 6-7 csatornával, a rádió pedig hiába volt a szobában, ha nincs hozzá kábel.
A wifi addig működött, míg csak 3-4 szoba volt kiadva, utána még a google sem jött be.
A gipszkarton falak szigeteletlenek, a másik szobában lévők köhögését, horkolását, mindenét lehetett hallani.

Összességében látszik, hogy évekkel ezelőtt szép lehetett, de a karbantartás hiánya sajnos mindenhol érezhető/látható.
Személyzet:
Tisztaság:Gyenge
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:Átlagos

Rubin Panzió további értékelései

2019.10.27a párjával
A panzióban egyetlen hibátlan dolog az a mindenes fiatalember, aki fogadott minket és aki elegánsan és nagyszerűen szolgálta ki a vendéket.Kedves, szakszerű és udvarias. Sajnos ez volt a kivétel a sok rossz élmény mellett. A panzióban átalakítás,felújítás folyik. Nagyon jó adottságokkal...
Hárs Thermál Hotel Gyomaendrőd - Napi árak reggelis ellátással
Hárs Thermál Hotel Gyomaendrőd