Rubin Panzió Gyomaendrőd

5502 Gyomaendrőd, ll. ker 582.

Rubin Panzió Gyomaendrőd a térképen

Rubin Panzió Gyomaendrőd értékelése:

3. helyezett a 14 gyomaendrődi szállás közül
132. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Rubin Panzió Gyomaendrőd vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
A panzióban egyetlen hibátlan dolog az a mindenes fiatalember, aki fogadott minket és aki elegánsan és nagyszerűen szolgálta ki a vendéket. Kedves, szakszerű és udvarias. Sajnos ez volt a kivétel a sok rossz élmény mellett. A panzióban átalakítás,felújítás folyik. Nagyon jó adottságokkal rendelkezik, de most nem nyújtja azt, amire bőséggel képes lenne.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vacsora finom és bőséges. Pénztárcabarát. Csendes helyen van, bár kissé kiesik a településtől. Ingyenes parkolási lehetőség. Sok pakolási lehetőség a szekrényekben. A szobainason, a székek háttámláján, a fürdőszobában a szárítási lehetőség is megvan. A reggeli kávéért fizetni kell, máshol ilyet még nem tapasztaltam félpanzió vagy reggelis ellátás alatt sem.

Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.16-ig
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, fürdőbelépővel, privát termálvízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.20. - 2020.12.20.

Szállodák Gyomaendrőd környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)

GyomaendrődX