Tímár Panzió Gyomaendrőd

5500 Gyomaendrőd, Fő út 174.

Tímár Panzió  Gyomaendrőd a térképen

Tímár Panzió Gyomaendrőd értékelése:

5. helyezett a 14 gyomaendrődi szállás közül
186. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Tímár Panzió Gyomaendrőd vélemények

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 29.
Baráti társasággal töltöttük itt a hétvégét. Parkolás kényelmesen biztosított, a közelben van a fürdő. A szállás a kiszolgálás példamutató a vendéglátásban. Mind a szállás mind az ételek Fantasztikus finom voltak, a halászlé különösen ízlett. A Tímár család kedvessége páratlan. Ezúton is köszönök mindn, feledhetetlen élményben volt részünk.

2017. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Baráti társaságunk (15 felnőtt, 7 gyerek) döntött úgy, hogy szilveszterre lefoglaljuk a teljes panziót. Már a szervezés és előzetes egyeztetések is gördülékenyen folytak, az ottlétünk alatt pedig maximálisan ki voltuk szolgálva. A reggeli változatos, bőséges. A szilveszteri vacsora egyszerűen fantasztikus volt.

Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.16-ig
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.27-ig

Szállodák Gyomaendrőd környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)

GyomaendrődX