5. helyezett

2Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték
2,5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Thermal Hotel Visegrád
Kérd ajánlatunkat!

Bagoly Fogadó étterme Gyömrô vélemények

Kiváló 2019. július 19.a párjával járt itt
Egy 50 fős társasággal voltunk itt barátom és feleségének 50. házassági évfordulójára rendezett vacsorán. Az eseményt tovább fémjelezte, hogy a pár lányának férjével 25. házassági évfordulóját is itt ünnepeltük. Minden nagyon hangulatos volt. A vendéglő a tó fölött igazi főnyeremény. A pincérek nagyon előzékenyek voltak.
Itt fényképeztem:
Bagoly Fogadó étterme Gyömrô - Külső képBagoly Fogadó étterme Gyömrô - Étel/italBagoly Fogadó étterme Gyömrô - Étel/italBagoly Fogadó étterme Gyömrô - Külső kép
Még több kép (1 db) >>
Szörnyű 2017. november 2.egyedül járt itt
véleményem a helyről. Ezt a helyet nem ajánlanám ismerőseimnek mert sajnos nem sok jo tapasztalatom van a helyről. A személyzet feszülten dolgozik tulterheltek. Afőnők nagyon mogorva udvariatlan a beosztotjaival és a vendégekel egyaránt. Az ellátás pocsék a felszolgálás lassu. Takarito nő késziti el a vendégek számára a pizzát,szakács nem mindig van.
Gyenge 2017. február 14.gyerekekkel járt itt
Annyi szép fotót és ezzel szemben olyan gyenge minősítéseket találtunk erről a helyről a neten ,hogy szerettem volna magam meggyőzödni ezért adtunk egy sanszot. . . de a kommentek nem tévedtek. Az éttermet próbáltuk ki azzal a céllal ha beválik itt foglalunk szobát.
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
1Tisztaság
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2016. június 4.családjával járt itt
Elmentünk megnézni a Tófürdőt, és megkockáztattunk egy ebédet a Bagoly Fogató éttermében. Az étterem jó adottságú, sok hellyel, szépen megterített asztal várt minket a belső helyiségben - más nem. A pincért ugyanis nekünk kellett megkeresni, viszont távozáskor sem volt vele gond, mivel egyszerűen eltűnt fizetés után elköszönés helyett, és ugyanolyan néma csendben távozhattunk feltűnés nélkül, ahogy érkeztünk.
4Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyenge 2015. január 9.gyerekekkel járt itt
Közepesnél gyengébbnek találtam a helyet, bár csak az étteremhez volt szerencsém. Vacsorázni mentünk a családdal. Először a recepció felől közelítettünk, de sehol senki. Megtaláltuk az étterem bejáratát, benyitottunk. Egy asztalnál ültek, a pincér egy másik asztalnál babrált, gyanúsan méregetett. Vártunk kicsit, odaköszöntünk, semmi.