2,9

Nádas Tó Park Hotel Vasad
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Bagoly Fogadó étterme Gyömrő vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 19.a párjával járt itt
Egy 50 fős társasággal voltunk itt barátom és feleségének 50. házassági évfordulójára rendezett vacsorán. Az eseményt tovább fémjelezte, hogy a pár lányának férjével 25. házassági évfordulóját is itt ünnepeltük. Minden nagyon hangulatos volt. A vendéglő a tó fölött igazi főnyeremény. A pincérek nagyon előzékenyek voltak.
Bagoly Fogadó étterme Gyömrő - Külső képBagoly Fogadó étterme Gyömrő - Étel/italBagoly Fogadó étterme Gyömrő - Étel/italBagoly Fogadó étterme Gyömrő - Külső kép
Szörnyű 2017. november 2.egyedül járt itt
véleményem a helyről. Ezt a helyet nem ajánlanám ismerőseimnek mert sajnos nem sok jo tapasztalatom van a helyről. A személyzet feszülten dolgozik tulterheltek. Afőnők nagyon mogorva udvariatlan a beosztotjaival és a vendégekel egyaránt. Az ellátás pocsék a felszolgálás lassu. Takarito nő késziti el a vendégek számára a pizzát,szakács nem mindig van.
Gyenge 2017. február 14.gyerekekkel járt itt
Annyi szép fotót és ezzel szemben olyan gyenge minősítéseket találtunk erről a helyről a neten ,hogy szerettem volna magam meggyőzödni ezért adtunk egy sanszot. . . de a kommentek nem tévedtek. Az éttermet próbáltuk ki azzal a céllal ha beválik itt foglalunk szobát.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2016. június 4.családjával járt itt
Elmentünk megnézni a Tófürdőt, és megkockáztattunk egy ebédet a Bagoly Fogató éttermében. Az étterem jó adottságú, sok hellyel, szépen megterített asztal várt minket a belső helyiségben - más nem. A pincért ugyanis nekünk kellett megkeresni, viszont távozáskor sem volt vele gond, mivel egyszerűen eltűnt fizetés után elköszönés helyett, és ugyanolyan néma csendben távozhattunk feltűnés nélkül, ahogy érkeztünk.
Gyenge 2015. január 9.gyerekekkel járt itt
Közepesnél gyengébbnek találtam a helyet, bár csak az étteremhez volt szerencsém. Vacsorázni mentünk a családdal. Először a recepció felől közelítettünk, de sehol senki. Megtaláltuk az étterem bejáratát, benyitottunk. Egy asztalnál ültek, a pincér egy másik asztalnál babrált, gyanúsan méregetett. Vártunk kicsit, odaköszöntünk, semmi.