Bagoly Fogadó étterme Gyömrő
2230 Gyömrő, Munkás u. 18.

Bagoly Fogadó étterme Gyömrő a térképen

Szállások Gyömrô városában
Wellness csomagok Gyömrô városában

Bagoly Fogadó étterme Gyömrő vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Egy 50 fős társasággal voltunk itt barátom és feleségének 50. házassági évfordulójára rendezett vacsorán. Az eseményt tovább fémjelezte, hogy a pár lányának férjével 25. házassági évfordulóját is itt ünnepeltük. Minden nagyon hangulatos volt. A vendéglő a tó fölött igazi főnyeremény. A pincérek nagyon előzékenyek voltak.

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
véleményem a helyről. Ezt a helyet nem ajánlanám ismerőseimnek mert sajnos nem sok jo tapasztalatom van a helyről. A személyzet feszülten dolgozik tulterheltek. Afőnők nagyon mogorva udvariatlan a beosztotjaival és a vendégekel egyaránt. Az ellátás pocsék a felszolgálás lassu. Takarito nő késziti el a vendégek számára a pizzát,szakács nem mindig van.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Annyi szép fotót és ezzel szemben olyan gyenge minősítéseket találtunk erről a helyről a neten ,hogy szerettem volna magam meggyőzödni ezért adtunk egy sanszot. . . de a kommentek nem tévedtek. Az éttermet próbáltuk ki azzal a céllal ha beválik itt foglalunk szobát. A tányér piszkos volt-cserét kértem, a bagoly tálhoz prospektus szerint desszert járt volna ajándékba, a szórólapon nem volt feltüntetve lejárati dátum !

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elmentünk megnézni a Tófürdőt, és megkockáztattunk egy ebédet a Bagoly Fogató éttermében. Az étterem jó adottságú, sok hellyel, szépen megterített asztal várt minket a belső helyiségben - más nem. A pincért ugyanis nekünk kellett megkeresni, viszont távozáskor sem volt vele gond, mivel egyszerűen eltűnt fizetés után elköszönés helyett, és ugyanolyan néma csendben távozhattunk feltűnés nélkül, ahogy érkeztünk.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Közepesnél gyengébbnek találtam a helyet, bár csak az étteremhez volt szerencsém. Vacsorázni mentünk a családdal. Először a recepció felől közelítettünk, de sehol senki. Megtaláltuk az étterem bejáratát, benyitottunk. Egy asztalnál ültek, a pincér egy másik asztalnál babrált, gyanúsan méregetett. Vártunk kicsit, odaköszöntünk, semmi.

Legnépszerűbb csomagok Gyömrőn és környékén
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.17. - 2021.02.17.
Full Moon Design Hostel
3 nap/2 éjszaka 9.633,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, jégpálya belépővel
2019.12.09. - 2020.02.28.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.17. - 2021.02.17.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.220,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, privát wellness és tekepálya használattal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 30.398,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2021.01.02.

Szállodák Gyömrő környékén
Tó Wellness Hotel Gyömrő
Royal Club Hotel Gyömrő
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)

Bagoly Fogadó étterme GyömrőX