Old Negresco Étterem Gyömrő

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Old Negresco Étterem Gyömrő vélemények

2020. január 6.barátokkal járt itt
Az étlap egy része sajnos nem volt választható, de a személyzet kedves volt. A hely nagyon hangulatos, most télen is. Nagy és világos tér és szép kényelmes berendezés jellemzi, szép tisztaság van. A végül választott ételek átlagos minőségűek voltak, viszont az árak a minőséghez képest magasak.
Kiváló 2019. június 9.családjával járt itt
Ezúton szeretnénk megköszönni a gördülékeny együttműködést és támogatást, hogy segítettek nekünk kivitelezni illetve megvalósítani az álomesküvönket azzal, hogy a gyönyörű helyszínt és a sok finomsággal a vendéglátást biztosították számunkra.
Őket mindenkinek szívből tudjuk ajánlani, mert nem csak partnerek voltak, hanem egyben NAGY NAPUNK részesei is, akikre végig számíthattunk.
Nagyon szépen köszönjük!
Old Negresco Étterem Gyömrő - Külső kép
Gyenge 2018. július 6.gyerekekkel járt itt
Júniusban voltunk a megújult étteremben. Asztalfoglalás egy megadott mobilszámon lehet amit nem mindig vesznek fel. Este mentünk,mert volt egy élő zene műsor Szekeres Adrien előadásában ami nagyszerű volt. Ez viszont nem volt elmondható a kiszolgálásról.
Kiváló 2016. július 30.családjával járt itt
A tavaly év végen sajnálatos módon leégett Negresco étterem terasz része újból kinyitott. Kapva kaptunk a lehetőségen, és meglátogattuk a tuűzesetet megelőzően általunk többször felkeresett éttermet. Mivel a vendéglőnek csak a terasz része üzemel, a választék sem nagy.
Old Negresco Étterem Gyömrő - Étlap/itallapOld Negresco Étterem Gyömrő - Külső képOld Negresco Étterem Gyömrő - Külső képOld Negresco Étterem Gyömrő - Külső képOld Negresco Étterem Gyömrő - Külső képOld Negresco Étterem Gyömrő - Külső képOld Negresco Étterem Gyömrő - Külső képOld Negresco Étterem Gyömrő - EgyébOld Negresco Étterem Gyömrő - Külső képOld Negresco Étterem Gyömrő - Külső képOld Negresco Étterem Gyömrő - Külső képOld Negresco Étterem Gyömrő - Külső képOld Negresco Étterem Gyömrő - Étel/italOld Negresco Étterem Gyömrő - Külső képOld Negresco Étterem Gyömrő - Külső képOld Negresco Étterem Gyömrő - Külső kép