gogoszellem

gogoszellem adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát
Regisztráció2015.08.21
Utoljára itt2016.10.21

Átlagos 2015. augusztus 21.családjával járt itt
Mi voltunk az egyedüli vendégek, ami meglepett, mert úgy tudtuk, népszerű hely. Ennek ellenére sikerült nem a megrendelt ételt kihozni egyikőnknek, a többiek által kért tálat pedig túl korán, a leves elfogyasztása előtt kihozták. A nem rendelt étel helyett ugyan kihozták a kért fogást, de sajnos addigra a tál tartalma kihűlt.
Gyenge 2016. június 27.a párjával járt itt
Az étterem nagyon hangulatos. Fából készült az egész berendezés, mindenhol lambériázott. A belső díszítés otthonos érzést kelt a látogatóban. Még a mellékhelység is egyedi designnal rendelkezik. Csak tátottuk a szánkat a különböző megoldások láttán. Tényleg nagyon hangulatos. Így mi is nagy várakozással tekintettünk a vacsora elé.
2016. június 27.családjával járt itt
Az étterem a Sárkány center két része kötött félúton található, egy okkersárga irodaház aljában, a bankautomata mellett. Már lassan több éve járunk ide több-kevesebb rendszerességgel. A Pho levesük egyszerűen mennyei. Egy marha húsos és egy rákos levest szoktunk rendelni normálméretben.