Gyömrői Tófürdő Gyömrő

városi Tavak közül
Tavak

Gyömrői Tófürdő Gyömrő bemutatkozása

A gyömrői tóstrand egy gyönyörű helyen fekvő strand, ahol 100 hektárnyi ősfás pihenőt, fokozatosan mélyülő partszakaszt, napozóstégeket és büféket találunk.
A fürdésre kijelölt partszakasz 500 méter hosszan követi a tó vonalát. 2020-ban a strandot felújították, melynek köszönhetően nagyobb lett a parkosított területek mérete.

Nádas Tó Park Hotel Vasad - Wellness és feltöltődés
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig

Gyömrői Tófürdő Gyömrő vélemények

Kihagyhatatlan 2023. október 30.gyerekekkel járt itt
Amikor a Tófürdő üzemel, még nem voltam itt. Azonban ősztől strandnyitásig le lehet menni a Tófürdő területére a tóhoz. Gondozott terület, még játszóter is van a kisebbeknek. Sokszor választjuk mi is egy szombati vagy vasárnapi sétára. Egy-egy szép hétvégén a helyiek sétálnak, gyerekek kis műanyag motorral, futóbiciklivel.