Lavazza kávé

B Caffé GyöngyösB Caffé Gyöngyös a térképen

2018. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. március 23.
Kellemes hangulatú kávézó, mélybarna színvilággal a város főterén, körülötte több ilyen-olyan vendéglátó egységet. Lavazza kávét főznek, hirdeti az ablakon is a kiírás, amit a mainstream vonalon belül az egyik legjobbnak tartok, persze, ha jól van elkészítve.
Ételeket nem láttam, az itallapon a tömény vonalon és sörben kommersz, a kávék, teák, forró csokik kínálata viszont sokszínű. Barátságos árfekvés.
Eszpresszó tejjel 280 Ft, kifejezetten kedvező ár. A kávé mellé a tej csinos kiskancsóban érkezett, fémtálcán, mellette pohár hűtött szóda, karamellás keksz, többféle édesítő.
Igényes, minőségi ez az egész.
Olvastam utólag DEndre elég rossz élményét, vagy változott azóta a személyzet és a mentalitás, vagy nekem szerencsém volt, ezt nem tudom, minden esetre nekem teljesen pozitív volt a benyomásom.
Ételeket nem láttam, lehet, nem is tartanak.
Van kiülős terasz is, bár én augusztusban nem szeretek a tűző napon ülni.
Ár / érték arány:Kiváló
B Caffé Gyöngyös - BelsőB Caffé Gyöngyös - Étlap/itallapB Caffé Gyöngyös - Étlap/itallapB Caffé Gyöngyös - Étlap/itallapB Caffé Gyöngyös - Étlap/itallapB Caffé Gyöngyös - Étlap/itallapB Caffé Gyöngyös - BelsőB Caffé Gyöngyös - Étel/italB Caffé Gyöngyös - BelsőB Caffé Gyöngyös - Étel/italB Caffé Gyöngyös - Külső kép

B Caffé további értékelései

2018.05.25egyedül
A B caffé elég korán nyitó hangulatos hely, elég barátságtalan kiszolgálással. Ki hogy van vele, én elvárom, hogy ha borravalót adok, akkor azt megköszönjék. Ez itt nem történt meg. A pultosból egyébként is hiányzott mindenféle kedvesség. A kínálat átlagos, jómagam egy kávét ittam, ami korrekt...
Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel