Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös
3200 Gyöngyös, Rózsa utca 8.

Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös a térképen

Szállások Gyöngyös városában
Wellness csomagok Gyöngyös városában

Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös vélemények

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 12.
Nagyon finom pizza, kedves kiszolgálás . Imádunk ide járni . Nem csak a pizza, de minden más is kiváló, és minőségi. Hangulatos kis hely.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
Magyarországon az olasz étterem legtöbbször a pizza-lasagne-bolognai szentháromságban merül ki. Valami egyszerűere vágytunk, telefonon akartunk foglalni. Először telefonon nem tűntek túl készségesnek, kiderült, egy lagzi volt a nem túl nagy étteremben, de a kerthelységnek nevezett előkertben simán összetoltak nekünk 9-ünknek elég asztalt, és érkezésünktől kezdve kedvesek, készségesek voltak, a lagzi ellenére jutott nekünk elég figyelem.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Egy év elteltével ismét itt ebédeltünk, és valószínűleg, ha Gyöngyösön járunk ismét visszatérünk majd ide. A kiszolgálás vérprofi. Az ételek minősége megkérdőjelezhetetlen. Az étlap nagyon változatos. szerencsés, hogy itt a pizzán, és a tésztán túl is van élet, és egyéb ételek közül is lehetett választani.

2015. májusban járt itt
Értékelt: 2015. május 13.
Vasárnap 18:30 körül szerettünk volna elkölteni egy vacsorát a párommal. A kinti étlap vizsgálata közben megjelent egy pincér és közölte kissé bárdolatlan stílusban, hogy zárva vannak, a konyha eddig bírta és mivel vasárnap van, nem tudnak alapanyaghoz jutni! Ez komoly? Egy hónapja vezették be a vasárnapi zárva tartást és erre nincsenek felkészülve?

rigop TOP fotófeltöltő
2014. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
A céges tréningről hazafelé álltunk meg itt ebédelni. Előzetesen leadtuk a menü rendelésünket, így villámgyorsan ki is szolgáltak. Egy főételt elcseréltek, de ez egy kolléga hibája volt, mert megette egy másik kollégáét. . . Az ételek nagyon finomak és változatosak voltak szépen feldíszítve. A hely nagyon hangulatos, a felszolgálók udvariasak és nagyon kedvesek.

Mobilról küldte. | 2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta, kellemes hangulatú étterem. Az ételek finomak, a borok is kitűnőek. Jó a hangulat, udvarias a személyzet.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.28.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Akár 1 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.23.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekeknek játszószobával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.23.
Villa Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőjegy vásárlási lehetőséggel, beltéri játszószobával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.23. - 2018.12.31.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 19.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri élmény-strand és fitnesz terem használattal
2018.07.01. - 2018.08.31.
Invest Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
2018.07.01. - 2018.08.31.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hajnal Hotel Gyöngyös
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Hotel Eger & Park Gyöngyös
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Hotel Narád & Park Gyöngyös
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hűsítő felfrissülés (min. 4 éj)
Városi kalandok Egerben (min. 2 éj)
Mátrai móka (min. 2 éj)

Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria GyöngyösX