Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös
3200 Gyöngyös, Rózsa utca 8.

Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös a térképen

Szállások Gyöngyös városában
Wellness csomagok Gyöngyös városában

Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös vélemények

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 12.
Nagyon finom pizza, kedves kiszolgálás . Imádunk ide járni . Nem csak a pizza, de minden más is kiváló, és minőségi. Hangulatos kis hely.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
Magyarországon az olasz étterem legtöbbször a pizza-lasagne-bolognai szentháromságban merül ki. Valami egyszerűere vágytunk, telefonon akartunk foglalni. Először telefonon nem tűntek túl készségesnek, kiderült, egy lagzi volt a nem túl nagy étteremben, de a kerthelységnek nevezett előkertben simán összetoltak nekünk 9-ünknek elég asztalt, és érkezésünktől kezdve kedvesek, készségesek voltak, a lagzi ellenére jutott nekünk elég figyelem.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Egy év elteltével ismét itt ebédeltünk, és valószínűleg, ha Gyöngyösön járunk ismét visszatérünk majd ide. A kiszolgálás vérprofi. Az ételek minősége megkérdőjelezhetetlen. Az étlap nagyon változatos. szerencsés, hogy itt a pizzán, és a tésztán túl is van élet, és egyéb ételek közül is lehetett választani.

2015. májusban járt itt
Értékelt: 2015. május 13.
Vasárnap 18:30 körül szerettünk volna elkölteni egy vacsorát a párommal. A kinti étlap vizsgálata közben megjelent egy pincér és közölte kissé bárdolatlan stílusban, hogy zárva vannak, a konyha eddig bírta és mivel vasárnap van, nem tudnak alapanyaghoz jutni! Ez komoly? Egy hónapja vezették be a vasárnapi zárva tartást és erre nincsenek felkészülve?

rigop TOP fotófeltöltő
2014. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
A céges tréningről hazafelé álltunk meg itt ebédelni. Előzetesen leadtuk a menü rendelésünket, így villámgyorsan ki is szolgáltak. Egy főételt elcseréltek, de ez egy kolléga hibája volt, mert megette egy másik kollégáét. . . Az ételek nagyon finomak és változatosak voltak szépen feldíszítve. A hely nagyon hangulatos, a felszolgálók udvariasak és nagyon kedvesek.

Mobilról küldte. | 2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta, kellemes hangulatú étterem. Az ételek finomak, a borok is kitűnőek. Jó a hangulat, udvarias a személyzet.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Bableves Vendégház
Felsőtold
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lugas Vendégház
Felsőtold
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 7.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2018.10.24. - 2019.10.23.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2019.02.28.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.525 - 28.025,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2018.04.17. - 2019.12.20.

Szállodák Gyöngyös környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Gyöngyös
Főnix Medical Wellness Resort Gyöngyös
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Hajnal Hotel Gyöngyös
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással - nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
Ősz a Kastélyban (min. 2 éj)
Hajnali élmény (min. 2 éj)

Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria GyöngyösX