Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös
3200 Gyöngyös, Rózsa utca 8.

Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös a térképen

Szállások Gyöngyös városában
Wellness csomagok Gyöngyös városában

Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös vélemények

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 12.
Nagyon finom pizza, kedves kiszolgálás . Imádunk ide járni . Nem csak a pizza, de minden más is kiváló, és minőségi. Hangulatos kis hely.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
Magyarországon az olasz étterem legtöbbször a pizza-lasagne-bolognai szentháromságban merül ki. Valami egyszerűere vágytunk, telefonon akartunk foglalni. Először telefonon nem tűntek túl készségesnek, kiderült, egy lagzi volt a nem túl nagy étteremben, de a kerthelységnek nevezett előkertben simán összetoltak nekünk 9-ünknek elég asztalt, és érkezésünktől kezdve kedvesek, készségesek voltak, a lagzi ellenére jutott nekünk elég figyelem.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Egy év elteltével ismét itt ebédeltünk, és valószínűleg, ha Gyöngyösön járunk ismét visszatérünk majd ide. A kiszolgálás vérprofi. Az ételek minősége megkérdőjelezhetetlen. Az étlap nagyon változatos. szerencsés, hogy itt a pizzán, és a tésztán túl is van élet, és egyéb ételek közül is lehetett választani.

2015. májusban járt itt
Értékelt: 2015. május 13.
Vasárnap 18:30 körül szerettünk volna elkölteni egy vacsorát a párommal. A kinti étlap vizsgálata közben megjelent egy pincér és közölte kissé bárdolatlan stílusban, hogy zárva vannak, a konyha eddig bírta és mivel vasárnap van, nem tudnak alapanyaghoz jutni! Ez komoly? Egy hónapja vezették be a vasárnapi zárva tartást és erre nincsenek felkészülve?

rigop TOP fotófeltöltő
2014. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
A céges tréningről hazafelé álltunk meg itt ebédelni. Előzetesen leadtuk a menü rendelésünket, így villámgyorsan ki is szolgáltak. Egy főételt elcseréltek, de ez egy kolléga hibája volt, mert megette egy másik kollégáét. . . Az ételek nagyon finomak és változatosak voltak szépen feldíszítve. A hely nagyon hangulatos, a felszolgálók udvariasak és nagyon kedvesek.

Mobilról küldte. | 2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta, kellemes hangulatú étterem. Az ételek finomak, a borok is kitűnőek. Jó a hangulat, udvarias a személyzet.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, tárlatvezetés borkóstolóval, múzeum-belépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.01.31.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 24.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2018.08.31.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, relax park használatával, masszázskuponnal, turisztikai kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
2018.01.08. - 2018.03.29.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ünnepi reggelivel
2018.03.30. - 2018.04.03.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 7.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő- és vár belépőjeggyel
2018.01.02. - 2018.12.20.

Szállodák Gyöngyös környékén
Szent István Hotel Gyöngyös
Hotel Aquarell Gyöngyös
Kilátó Vendégház és Étterem Gyöngyös
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Téli wellness (min. 2 éj)
Téli áreső (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)