Olcsó és jó pékség

Gyöngy Pékség GyöngyösGyöngy Pékség Gyöngyös a térképen

2018. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. március 23.
A Gyöngy Pékség a Fő tér felé vezető egyik kis utcában található, a Kolorbárral szemben.
Egyszerű berendezés, finom illatokkal.
A kiírás szerint a péksütiket helyben készítik, ezt a kellemesen csábító illatok alapján el is hittem nekik. Elviteles hely, közepes választék, nem sok fajta, pár darab mindenből, de vannak érdekesebb, ritkábban kapható péksütemény típusok is. Nagyon barátságos árfekvés, sőt nem túlzás azt állítani, hogy kifejezetten olcsó.
Édes péksütemények 120-140 Ft-ért: kakaós csiga, lekváros bukta, lekváros levél, túrós ökörszem, ez utóbbira egyből lecsaptam, mert ezt másutt alig látni. Ez tényleg finom, nem édes, és nagyon tele van pakolva a túrós töltelékkel. A tésztája olyan, mint a buktának. A hagymás-tepertős apró pogácsát ajánlotta még az eladó hölgy, de a sajtos is finom, friss volt, nem lisztízű (1500 Ft/kg). Vettem még pár kiflit is (70 Ft volt a vajas).
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Gyöngy Pékség Gyöngyös - Külső képGyöngy Pékség Gyöngyös - Étel/italGyöngy Pékség Gyöngyös - Étel/italGyöngy Pékség Gyöngyös - Étel/ital

Gyöngy Pékség további értékelései

2018.07.05a párjával
Nagyon jó minőségű péksütik, nagyon jó áron. Késői nyitvatartás, hideg italok, kedves személyzet. Nagyon ajánlom.
Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig