Juhászék második cukrászdája

Juhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza GyöngyösJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös a térképen

2019. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. október 9.
Gyöngyösön rendszerint minden év augusztusában járok, a Pláza földszintjén lévő cukrászdában első alkalommal talán 3 éve fordultam meg, akkor készültek a fotók is, de az értékelés elmaradt. Idén nyáron ismét benéztünk, nagy változást nem tapasztaltunk, de ez egyáltalán nem baj, sőt, inkább pozitívumként értékelhető.
A Juhász Cukrászdának Gyöngyösön van egy másik egysége is, a Szent Bertalan Nagytemplomtól északra, a szűken vett belvárosi magon kívül esik.
Nekem a plázás cukrászdájuk berendezése jobban tetszik, modern, visszafogottan elegáns, tiszta, rendezett. A sütemények, tortaszeletek kínálata megegyező, elég széles a választék, ugyanakkor kedvező az árfekvés. Ún. fősodratú küllemű, típusú és elkészítésű desszertjeik vannak, francia és házi krémes, mézes krémes, tiramisu, málnás rizsszelet, Eszterházy, csokitorta.
Fagylaltok terén szintén az ismert ízek jellemzőek, többségükben gyümölcsfagyik. A fagyit az utca felől lehet venni, kifelé van fordítva a hűtőpult. A fagyi nem az erősségük, azok meglehetősen középszerűek, megkockáztatom, műízűek. Szóval én inkább a sütiket ajánlom vagy a kávét, amit finoman készítenek, hagyományos, olaszos pörkölésű, jeges kávé és habos melange is van.
Nyáron van kiülős, napernyővel árnyékolt teraszuk.
A kiszolgálás lehetne barátságosabb.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Juhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - Külső képJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - Étel/italJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - Étel/italJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - Étlap/itallapJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - BelsőJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - BelsőJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - Étel/italJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - Étel/italJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - Külső képJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - Külső képJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - Külső képJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - BelsőJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - Étel/italJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - Étel/italJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - Étel/italJuhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös - Étel/ital
Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig