ZigZag: Juhászék második cukrászdája - Juhász Cukrászda - Gyöngyház Plaza Gyöngyös

Juhászék második cukrászdája

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 9.
Gyöngyösön rendszerint minden év augusztusában járok, a Pláza földszintjén lévő cukrászdában első alkalommal talán 3 éve fordultam meg, akkor készültek a fotók is, de az értékelés elmaradt. Idén nyáron ismét benéztünk, nagy változást nem tapasztaltunk, de ez egyáltalán nem baj, sőt, inkább pozitívumként értékelhető.
A Juhász Cukrászdának Gyöngyösön van egy másik egysége is, a Szent Bertalan Nagytemplomtól északra, a szűken vett belvárosi magon kívül esik.
Nekem a plázás cukrászdájuk berendezése jobban tetszik, modern, visszafogottan elegáns, tiszta, rendezett. A sütemények, tortaszeletek kínálata megegyező, elég széles a választék, ugyanakkor kedvező az árfekvés. Ún. fősodratú küllemű, típusú és elkészítésű desszertjeik vannak, francia és házi krémes, mézes krémes, tiramisu, málnás rizsszelet, Eszterházy, csokitorta.
Fagylaltok terén szintén az ismert ízek jellemzőek, többségükben gyümölcsfagyik. A fagyit az utca felől lehet venni, kifelé van fordítva a hűtőpult. A fagyi nem az erősségük, azok meglehetősen középszerűek, megkockáztatom, műízűek. Szóval én inkább a sütiket ajánlom vagy a kávét, amit finoman készítenek, hagyományos, olaszos pörkölésű, jeges kávé és habos melange is van.
Nyáron van kiülős, napernyővel árnyékolt teraszuk.
A kiszolgálás lehetne barátságosabb.

Ételek / Italok: Átlagos
Kiszolgálás: Átlagos
Hangulat:

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

3200 Gyöngyös
Páter Kiss Szaléz u. 22.

Vélemények ZigZag felhasználótól

2019. október 21.
Nagykovácsi szélén, a Zsíroshegyen, már az erdős övezetnél található büfé-pihenő, jó kis túrával lehet feljutni a meredek utcákon. Egy családi faház nyaralóban alakították ki. Kellemes, csupa zöld, jó levegő, nyugi, szép kert. A berendezés nagy része a házhoz hasonlóan fából faragott, bent van...

2019. október 20.
Nagyon egyszerű talponálló kis kioszk a Sugár előtti bódésoron. Őszintén meglep, hogy ezt a retró tákolmányt még nem bontották le, amikor megépült az Árkád vagy amikor a Sugárt is felújították. Minden esetre a lángosos már hosszú évek óta itt működik, gyakorlatilag elmaradhatatlan eleme lett az...

2019. október 20.
A Menta trendi, későn este is nyitva tartó bisztró és bár a Romkert közvetlen közelében. Egyáltalán nem az én stílusom, de mégsem éreztem magam itt rosszul. Az ételekről nem tudok nyilatkozni, mert én leginkább a panoráma miatt jöttem be ide, a földszinten nem is nagyon néztem körül, hanem...