Kínai gírosz

Kai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza GyöngyösKai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza Gyöngyös a térképen

Átlagos 2019. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. október 26.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Tipikus önkiszolgáló kínai gyorsétterem a gyöngyösi pláza emeletén.
Vannak a szójás-szószos csirkehúsos főételek tésztával vagy rizzsel, ragacsos bundás csirke, a menü kifejezetten olcsó, kis menü már 550 Ft-tól. A wok-os pirított rizses vagy tésztás ételek 1200 Ft körüli áron kaphatóak. A csirkén és a rákon kívül más húsfélét nem láttam.
Teljesen idegen hatásként lehet gíroszt is kapni, pitában vagy tálként, azt mondták, erre volt igény, hát a szorgos kínaiak megoldották.
Egy adag bundázott rákot ettem, már készen vették ki a pultból, nem frissen sült, volt hozzá édes-savanyú mártás. Pozitívum, hogy porcelán tányéron tálalták, nem műanyagon. Negatívum, hogy már ki volt hűlve, mikrózni nem engedtem.
Egynek elment, de azért ajánlani nem tudom.
A kiszolgálás semleges.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza Gyöngyös - Étel/italKai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza Gyöngyös - Étlap/itallapKai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza Gyöngyös - BelsőKai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza Gyöngyös - BelsőKai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza Gyöngyös - BelsőKai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza Gyöngyös - Étel/italKai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza Gyöngyös - Külső képKai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza Gyöngyös - Külső képKai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza Gyöngyös - Étlap/itallapKai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza Gyöngyös - BelsőKai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza Gyöngyös - Étel/italKai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza Gyöngyös - Étel/ital

Kai Kínai Gyorsétterem - Gyöngy Plaza további értékelései

2023.07.11gyerekekkel
Tiszta hely,a tálcákat külön viziteltem. Ízletesek az ételek, ami csípős, az nem méregerős. A kiszolgálás gyors, amint érkezett még vendég, abban a pillanatban jött még ki eladó. A kis adag étel is egészen nagy adagot takar.
Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig