Kiemelkedő pékség

Lipóti Pékség & Kávézó GyöngyösLipóti Pékség & Kávézó Gyöngyös a térképen

2018. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. május 25.
Talán megkockáztatható a kijelentés, hogy a Lipóti pékség a legszínvonalasabb pékség a nagypékségek közül, melyek még véletlenül sem nevezhetőek kézművesnek. (Nem számítva ide a hosszú időn keresztül a növekedés dacára magas minőséget nyújtó Jókenyér céget, a Ludwig- Mentesi házaspár üzletét.)
A gyöngyösi egységben 2016-ban jártam először, apámmal, anyámmal, ők mindig is nagyon szerették ezt a hálózatot, különösképpen a régi idők rozskenyerét.
Legutóbb pedig idén februárban vásároltam itt, kenyereket, kefírt és sütit, le is ültem egy kicsit megpihenni.
Jó hely ez, tisztes 4 pont.
Lipóti Pékség & Kávézó Gyöngyös - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó Gyöngyös - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó Gyöngyös - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó Gyöngyös - EgyébLipóti Pékség & Kávézó Gyöngyös - Belső

Lipóti Pékség & Kávézó további értékelései

2023.07.24egyedül
Eddig szerettem ide járni. De csak akkor kedves a személyzet ha nyitási időben mész, és ha nincsen konfliktus, ha bármi problémád van azon kívül akkor úgy beszélnek veled mint egy utolsó senkivel. Panaszt nem tudsz tenni a vezetőnél csak a központi emailen.
2019.10.22egyedül
A gyöngyösi Lipóti Pékség nagyon jó, központi helyen, a Fő téren a Tourinform iroda közelében található. A beltér, ahol a kiszolgálópult van, nem túl nagy, azonban befelé folytatódik a tér, vannak rendes asztalok, székekkel, ahol kényelmesen lehet reggelizni vagy bármilyen napközbeni étkezést...
Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig