Barnabás: Nagyon jó kemping - Mátra Kemping Gyöngyös

Mátra Kemping Gyöngyös értékelése
5. helyezett a 7 gyöngyösi szállás közül

Nagyon jó kemping

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 13.
Nagyon jó a hely csak ajánlani tudom mi 2X voltunk még tavaly nyáron faházban ahova lehet vinni háziállatot külön pénzért. A wellness részleg us nagyon jó volt, a különféle szaunák is a toppon voltak, a sóbarlang is nagyon jó relaxálásra, a játszótéren sok-sok játék van amit a gyerekek tudnak élvezni, közel van a Kékestetőhöz, van nem messze kb. 1km- re egy Adrenalin park nevezetű kalandparkba ahol van canoppy, bob, bringó hintó amihez kocsinkként 2000Ft kauciót kell fizetni, Quad a gyerekeknek fel van állítva egy pálya, a felnőtteknek pedig 50cm3 járművet lehet vezetni (kell jogosítvány), kis vonat, jetski gyerekeknek, nagyon magasan lévő, hosszú függő híd stb. stb. Mátrafüreden van egy olyan nevezetű hely hogy High Tech Sportok Bázisa ahol lehet bérelni Segwayt , terep Segwayt vagy elektromos Ranger nevezetű 5 személyes terep autót, el lehet menni Segway túrakra is amelyek 2 órásak és körbe lehet járni a környéket vele. Az éttermek közül amik lent vannak Mátrafüreden azok közül csak a Benevár éttermet és a Kóbórló éttermet ajánlanám mert a többibe vagy az étel nagyon rossz vagy a kiszolgálás nagyon rossz pl. a Fekete Rigó étterembe nagyon rossz a kiszolgálas és egy rántott húst(!) korom feketén hoztak ki ízetlenül. Összegezve minden megvan a környéken és nagyon jó a szállás is.

Szeretnéd követni Barnabás felhasználót?    Igen

Mátra Kemping Gyöngyös