Mátra Kemping Gyöngyös

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Őszi akciók >>  |  Nyaralás >>  |  Karácsony >>  |  Szilveszter >>
Mátra Kemping Gyöngyös
3200 Gyöngyös, -Sástó, Farkas u. 4.

Mátra Kemping Gyöngyös a térképen

Mátra Kemping Gyöngyös értékelése:

1. helyezett a 7 gyöngyösi szállás közül

Mátra Kemping Gyöngyös bemutatkozása

Kempingünk 530 m magasan fekszik csodálatos hegyvidéki környezetben, a Mátra hegycsúcsaitól körülölelve, annak szívében. Kedvelt kiránduló és üdülőhely. Közvetlen szomszédságában található 50 m magas kilátó, ahonnan lenyűgöző panoráma tárul a szemünk elé.

Megújult kempingünkben igényesen kialakított, pázsitos sátor- és lakókocsi-helyekkel, 2-8 személyes komfortos faházakkal, apartmanokkal várjuk régi és új vendégeinket.

Faházainkban fürdőszoba, apartmanjainkban fürdőszoba és konyha áll vendégeink rendelkezésére. (Akadálymentesített változatban is!)

27 db új lakókocsi területet alakítottunk ki a kemping megújítása során, igény szerint 70-170 m2-es területek közül választhatnak vendégeink. Minden területegység közművesített (áram-, víz-, szennyvíz-csatlakozással).

A kemping területén belül étterem, büfé, játszótér, wellness központ, terápiás sóbarlang, közvetlen szomszédságában ABC, valamint ajándéküzletek találhatók.

Wellness részlegünkben élménymedence, gyermekmedence, háromféle szauna, gőzfürdő, jakuzzi, valamit relax szoba szolgálja vendégeink kényelmét. Terápiás sóbarlangunk több helyiségből áll, sóhomokozó a gyermekek részére, relax terem a pihenni vágyóknak, valamint egy spinning terem 4 spinning kerékpárral az aktív időtöltést kedvelőknek.

A kempingtől 10 perc sétányi távolságra található az Oxygen Adrenalin Park, ahol 16 hektárnyi területen az 1 évestől a 99 évesig mindenki talál magának szórakozási lehetőséget. A parkban jelenleg több mint 30 játék és élményelem (pl. téli-nyári bobpálya, quadpálya, függőhíd, canopy, kalandpark, mászófal, eurobungy, játszóház, íjászat, jet-ski, vízi akadálypálya, erdei labirintus, trükkös kerékpárok, toronycsúszda stb.), büfé, étterem, panzió várja a látogatókat.

Mátra Kemping Gyöngyös képei

Mátra Kemping Gyöngyös vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
Másodszor jártunk a Kempingbe az unokákkal.Nagyon szép tiszta hely.Megvoltunk elégedve a szolgáltatásokkal.A faház szép tiszta.Személyzet barátságos ,kedves,udvarias.A hotelban a sóbarlang és a fürdő medence kiváló.Nagyon sok helyre lehet kirándulni.Nagyon jól éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Tavasszal jártunk itt két kicsi gyerekünkkel a környéken túrázni kirándulni. A kisebbik gyermekünk még kiságyban alszik, amit előre igényeltünk, bár nem tudták megígérni, hogy biztosítják, arra hivatkozva, hogy nem tudják, másnak is odaigérték-e már. Ilyet még sehol sem tapasztaltunk, nagy nehezen - és morogva - szereztünk és elvittünk egyet, de a faházunkban már várt egy, így a kezdeti zűrzavart pozitívan zártuk.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 13.
Nagyon jó a hely csak ajánlani tudom mi 2X voltunk még tavaly nyáron faházban ahova lehet vinni háziállatot külön pénzért. A wellness részleg us nagyon jó volt, a különféle szaunák is a toppon voltak, a sóbarlang is nagyon jó relaxálásra, a játszótéren sok-sok játék van amit a gyerekek tudnak élvezni, közel van a Kékestetőhöz, van nem messze kb.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
Háromszor jártunk a wellness hotelben. A hotel nagyon szép, új, tiszta, elegáns. Mátrai túra és a finom svédasztalos vacsora után esti programnak igazán kiváló a wellnesben egy kis lubickolás. A jakuzziban és a szaunákban ellazulhatunk egy koktél mellett. A személyzet udvarias, kedves, másodszorra már ismerősként üdvözöltek.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 6.
Immáron másodszor jártam a kempingben, ahol maximálisan meg voltam elégedve a szolgáltatásokkal; tiszta szobák, felkészült személyzet, parkolási lehetőség, és nem mellékesen baráti ár jellemzi a szállást. Közelben kilátó, melyről csodálatos, magával ragadó táj tárul a nézelődő elé. Wellness részlege minden igényt kielégít, csak ajánlani tudom mindenkinek.

1991 értékelés
ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elmúlt években többször is jártunk és megszálltunk ebben a kempingben. A tavalyi évben egy nagy beruházás eredményeképpen teljesen megújult, megszépült a kemping, és a színvonala jelentősen emelkedett. A kemping területén belül sokféle szállástípus közül lehet választani. A motelben 2 és 4 ágyas szobák vannak, a 4 ágyasok emeletes ággyal vannak felszerelve.

Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 15.329,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.07.01. - 2017.08.31.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szaunahasználattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.31.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.06. - 2017.12.23.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.23.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel, múzeum belépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2018.03.31.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.09.17.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Hotel Residence Ózon Mátraháza
A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán...
Őszi áreső (min. 2 éj)
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Happy hegyi day (1 éjtől)

GyöngyösX