Jam : Kellemes kis hotel-jó ár/érték arány. - Alföld Gyöngye Hotel és Konferencia Központ étterme Gyopárosfürdő

Kellemes kis hotel-jó ár/érték arány.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Érkezésünkkor a recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott,lelkiismeretesen mindent elmondott és mindent megkaptunk tőle korrekten,ami a kuponnal járt.A törölközőkről és távirányítóról felelősségvállalási nyilatkozatot kellett kitölteni...Mondjuk a törölközők eléggé leharcoltak voltak...ezt illene lassan cserélgetni.
Mivel kuponos oldalon vettem a helyet a hotelben,így ár /érték arányban megérte az árát.Maga az épület viszonylag stílusosan felújított. Mi standard szobában laktunk,de nagy baj ehhez az árhoz képest nem volt. Az ágy egész kényelmes volt, az ágynemű rendben! A fürdő-wc.-ben az elszívó viszont igen zajos.Viszonylag kevés tv csatorna volt fogható, de a wifi legalább stabilan működött. A reggelik kifejezetten bőségesek voltak és változatosak. Bőven lehetett választani azt gondolom,hiszen minden nap volt kétféle meleg reggeli,sőt még tejbepapi is:-) Joghurt, gyümölcssaláta, felvágottak-sajtok zöldségek. Körözött és pástétom,müzli,több-féle friss péksütemény.(barna kenyér is) Sőt még frissen sütött édes kis sütik is voltak a svédasztalon. A kávéautomata kávéja mondjuk felejtős.Összességében nagyon jól éreztük magunkat a hotelben,máskor is szívesen visszamennék.A gyopárosi fürdő megér mindenképp egy látogatást.Távozásunkkor egy másik recepciós hölgy is kedvesen útra bocsájtott minket,szóval a személyzetnek nagy piros pont! :-)

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Átlagos

Szeretnéd követni Jam felhasználót?    Igen

5904 Gyopárosfürdô
Gyopárosi út 3.

2021. június 18.
A szállóvendégeknek és a utcáról is nyitva áll. Nagyon jó a konyha, kíváló ízek, jól összeállított svédasztalok, szolgálatkész, és az ízlés és jólneveltség keretein belül humorra is hajlamos személyzet. Mindig akad egy jó szó, egy mosoly, és ha valaki a kosztot dícséri, mindig illedelmesen...

2020. december 14.
Pozitív! Maga a szállás is, a dolgozók hozzáállása is, az ételek is. Reggelinél és vacsoránál svédasztal iszonyat mennyiségű választékkal. Az ízvilág isteni, mindenki megtalálja a maga számára megfelelőt. Abszolút családbarát, ajánlom kis gyerekes családoknak is. A hotel a fürdőtől kb 500 méterre...