Alföld Gyöngye Hotel és Konferencia Központ étterme Gyopárosfürdő

5904 Gyopárosfürdő, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel és Konferencia Központ étterme Gyopárosfürdő a térképen

Alföld Gyöngye Hotel és Konferencia Központ étterme Gyopárosfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 gyopárosfürdői étterem közül
125. helyezett Dél Alföldön - 930 étterem közül

Alföld Gyöngye Hotel és Konferencia Központ étterme Gyopárosfürdő vélemények

2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. december 14.
Pozitív! Maga a szállás is, a dolgozók hozzáállása is, az ételek is. Reggelinél és vacsoránál svédasztal iszonyat mennyiségű választékkal. Az ízvilág isteni, mindenki megtalálja a maga számára megfelelőt. Abszolút családbarát, ajánlom kis gyerekes családoknak is. A hotel a fürdőtől kb 500 méterre van. Tágas parkoló, udvar, játékterem stb. . .

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13. - 3 látogató hasznosnak vélte
Érkezésünkkor a recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott,lelkiismeretesen mindent elmondott és mindent megkaptunk tőle korrekten,ami a kuponnal járt. A törölközőkről és távirányítóról felelősségvállalási nyilatkozatot kellett kitölteni. . . Mondjuk a törölközők eléggé leharcoltak voltak. . . ezt illene lassan cserélgetni.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltunk a szállodában, minden alkalommal valami újdonságot találtunk, ami tovább emelte a szállás színvonalát. Csodálatos a környezet, udvarias a kiszolgálás. Kisgyermekes családoknak kimondottan ajánlom. / bébi étel, gyümölcs, játszószoba/ / A júniusi ott létkor éppen az újonnan épülő kalandpark befejező simitásait végezték, nagy élményt fog nyújtani kicsiknek, nagyoknak.

Legnépszerűbb csomagok Gyopárosfürdőn és környékén
Neon 2 Panzió
Orosháza

Szállodák Gyopárosfürdő környékén
Grand Hotel Glorius Gyopárosfürdő
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Tisza Hotel Gyopárosfürdő
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
3=4 akció
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

Alföld Gyöngye Hotel és Konferencia Központ étterme GyopárosfürdőX