Alföld Gyöngye Hotel és Konferencia Központ étterme Gyopárosfürdő

5904 Gyopárosfürdő, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel és Konferencia Központ étterme Gyopárosfürdő a térképen

duchemin TOP szállásértékelő
duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2021. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 18.
A szállóvendégeknek és a utcáról is nyitva áll. Nagyon jó a konyha, kíváló ízek, jól összeállított svédasztalok, szolgálatkész, és az ízlés és jólneveltség keretein belül humorra is hajlamos személyzet. Mindig akad egy jó szó, egy mosoly, és ha valaki a kosztot dícséri, mindig illedelmesen megköszönik, gondolom a dícséret valóságtartalmának teljes tudatában, hiszen biztosan nem előszőr történik.

2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. december 14.
Pozitív! Maga a szállás is, a dolgozók hozzáállása is, az ételek is. Reggelinél és vacsoránál svédasztal iszonyat mennyiségű választékkal. Az ízvilág isteni, mindenki megtalálja a maga számára megfelelőt. Abszolút családbarát, ajánlom kis gyerekes családoknak is. A hotel a fürdőtől kb 500 méterre van. Tágas parkoló, udvar, játékterem stb. . .

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13. - 3 látogató hasznosnak vélte
Érkezésünkkor a recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott,lelkiismeretesen mindent elmondott és mindent megkaptunk tőle korrekten,ami a kuponnal járt. A törölközőkről és távirányítóról felelősségvállalási nyilatkozatot kellett kitölteni. . . Mondjuk a törölközők eléggé leharcoltak voltak. . . ezt illene lassan cserélgetni.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltunk a szállodában, minden alkalommal valami újdonságot találtunk, ami tovább emelte a szállás színvonalát. Csodálatos a környezet, udvarias a kiszolgálás. Kisgyermekes családoknak kimondottan ajánlom. / bébi étel, gyümölcs, játszószoba/ / A júniusi ott létkor éppen az újonnan épülő kalandpark befejező simitásait végezték, nagy élményt fog nyújtani kicsiknek, nagyoknak.

Legnépszerűbb csomagok Gyopárosfürdőn és környékén
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 12.217,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel a Szegedi Vadasparkba
2021.05.15. - 2021.06.30.
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2022.04.30.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2022.06.30.

Szállodák Gyopárosfürdő környékén
Grand Hotel Glorius Gyopárosfürdő
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Arcanum Hotel Gyopárosfürdő
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kettőnk titka romantikus csomag (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény reggelivel (1 éjtől)

Alföld Gyöngye Hotel és Konferencia Központ étterme GyopárosfürdőX