Fehér Hattyú Panzió Gyopárosfürdő

5904 Gyopárosfürdő, Fasor u. 13.

Fehér Hattyú Panzió Gyopárosfürdő a térképen

Fehér Hattyú Panzió Gyopárosfürdő értékelése:

3. helyezett a 8 gyopárosfürdői szállás közül
52. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Fehér Hattyú Panzió Gyopárosfürdő vélemények

Délibusz TOP szállásértékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
Hosszú még a lista, ahova el szeretnénk menni, de már Gyopáros is a meglátogatott oldalra került. Jól éreztük magunkat! És ehhez nem csak az igen közeli és szépen rendezett fürdő járult hozzá, hanem a kimondottan átgondoltan megépített szállás, a kényelmes és megfelelően nagy szoba, a kényelmes ágy is. A reggeli nem túl sok, de elegendő, ha mégis kevés, csak szólni kell.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Baráti társasággal töltöttünk 2017. év végén 4 napot a Fehér Hattyú Panzióban családias, barátságos hangulatban. Kényelmes szobák, kedves személyzet, nagyon finom és bőséges ételek. Jól sikerült a szilveszteri buli is! A panzió a fürdővel szemben van, így egyszerű naponta többször is átmenni. A panzió egész területén állandó és ingyenes wifi hozzáférés van.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 8.
Nagyszerű és egyszerű panzióra akadtunk. Nagyszerű, hogy a fürdő bejáratával szemben található. Nagyszerű, hogy nem csak emeleten vannak szobák, hanem egy különálló földszintes épületben, ami nagyon csendes (maximum az udvarban pakoló autók zavartak egy kicsit). A szoba kényelmesen volt berendezve. Ugyan annyira kicsi volt, hogy nem fért be csak egy szék, s asztalt sem tudtak elhelyezni.

Hárs Thermál Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.03.01. - 2021.12.31.

Szállodák Gyopárosfürdő környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Szilveszter (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 1 éj)