Bergmann Cukrászda (Király u.) Győr

kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 22.
Barátnőmmel ezt a cukrászdát választottuk egyik délután. Jókat hallottam a helyről és tényleg igaznak bizonyult. Egy - egy FINOM süti és kávé elfogyasztása alatt jót beszélgettünk. Maga a hely nem olyan nagy, éppen akkor nem is voltak ott sokan. Mi csak ajánlani tudjuk mindenkinek. Legközelebb tuti Macaronozni fogok, nagyon gusztusosak voltak!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
A Bergmann Győrben arról híres,hogy tradicionális házi receptek alapján készítik a süteményeket és a fagylaltokat. Eddig 2 Bergmann cukrászdában jártam. A belvárosban lévő egyszerűbb berendezéssel, hagyományőrző motívumokkal díszített. A Tihanyi Árpád úton ezt a megjelenést kiegészítik a régi tárgyak és szembeötlő a rengeteg kakukkos óra, amelyek ott ketyegnek a fejünk felett és néha kijön egy-egy kakukk, ez nekem nagyon tetszett.
Gyôr

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 10.
A belvárosi Bergmann a Tejfölös köz és a Király utca találkozásában található a város szívében. Egy éve újították fel a kis teresedést, ahova kiülhetünk és elfogyaszthatjuk Győr legfinomabb krémesét. A kiszolgálás kedves és valahogy az egész helyről a finomság jut az eszembe annak szószoros és közvetett értelmében is.

Legnépszerűbb csomagok Győrben és környékén
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.394,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.25. - 2020.06.04.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
2 nap/1 éjszaka 7.900 - 8.750,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2020.06.03. - 2021.01.01.
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 15.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, fallabda használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.31.

Szállodák Győr környékén
Aqua Hotel Termál Győr
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Bakony Győr
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Romantikus pillanatok (2 éjszaka)
Március 15.
Legjobb ár (min. 2 éj)