4,9

Golden Ball Club Hotel Győr - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Cosa Nostra Pizzéria & Bár Győr vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Nem először vacsoráztunk az étteremben. Volt szerencsénk kipróbálni a pizzát, tésztákat, salátákat és előételeket is, kiváló minőség és bőséges adagok jellemzik a konyhát! Belga apátsági trapista csapoltsör kiváló, bár kicsit drága és még egy dolog, a limonádé sem olcsó de olyan amilyennek lenni-e kell (gyümölccsel teli és nem cukros víz).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 24.gyerekekkel járt itt
Nekem az egyik kedvenc helyem már elég régóta. Csodálom, hogy nem került fel előbb az oldalra. Megint itt ebédeltünk, újfent nagyon finomakat ettünk. Igazi olasz étterem, óriási választékkal, házi tésztákkal, isteni koktélokkal. A limonádét is csak dicsérni tudom, nem sok helyen készítik ilyen finoman. (mi málnásat ittunk).
Cosa Nostra Pizzéria & Bár Győr - Étel/italCosa Nostra Pizzéria & Bár Győr - Étel/italCosa Nostra Pizzéria & Bár Győr - Étel/italCosa Nostra Pizzéria & Bár Győr - Étel/ital