Esztiii étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Esztiii értékeléseit!

Olvasd el Esztiii étterem értékeléseit!

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Gyönyörű kilátás, finom sütik, udvarias kiszolgálás, finom kávé (bár nekem kicsit keserű volt)
A hely fantasztikus, de arányaiban kicsit drágának találtuk, viszont a kilátást is beleszámolva megértjük az árakat. A sütik isteniek, és gyönyörűek. Az ajtónál fogadó Úriember minden sütiről részletes felvilágosítást ad.

Finom,de drága -

Kultúrpresszó Sopron

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 18.
Véletlenül tértünk be júniusban, csak egy jó kávét szerettünk volna inni. A kávé nagyon finom volt, isteni finom kólát (Fritz kóla) és isteni finom (sajttorta)sütit ettünk. Minden tekintetben egy szuper hely, viszont a számlát meglátva majdnem elájultunk. Nagyon drága hely, de ez most megérte!
Finom ételek, durva árak -

Kukorica Csárda Balatonföldvár

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 18.
Júniusban a járvány mérséklődése után jártunk az étteremben, gondoltuk újra ott ebédelünk. A kiszolgálás I. osztályú, azzal nem volt gond. Az étel is nagyon finom volt, de a hidegzuhany akkor ért, amikor 3 főételért(semmi extrát nem ettünk) és 3 italért(üdítő) a pincér kihozta a 17. 500 forintos számlát. (és közölte, hogy a felszolgálási díjat már tartalmazza a számla).
2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
Többször rendelünk erről a helyről, mindig isteni finom ételeket kapunk, mindig melegen és gondosan csomagolva. A rizottó egyszerűen kiváló. Nekünk az egyik kedvenc! Ha nem a Plázában lenne, akkor sokkal többször fogyasztanánk helyben, mert sajnos az elhelyezkedése miatt nem megyünk, inkább rendelünk. A tészták, saláták, húsételek is mind mind kiválóak!
2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Ebédelni indultunk egy szombati napon, ismerősöktől hallottuk a Majorról. Nem foglaltunk asztalt, lehet kellett volna. . . de megoldották. Gyorsan ki is szolgáltak minket, és a főételre sem kellett túlzottan sokat várni. És az ételek! ! ! Fantasztikusak! Ránézésre kevésnek tűnhet, de pont elég! Desszertet már nem tudtunk enni.
Legjobb hely Sopronban -

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Az ittjártam.hu alapján választottuk a helyet. Nem csalódtunk. Minden isteni finom volt,óriási adagok,teljesen jó árak,figyelmes kiszolgálás. Megérdemlik az 1.helyet! Az biztos,hogy ezentúl csak itt fogunk enni,ha Sopronba jövünk!
Igazi olasz konyha -

Manna Mia Cafe Balatonföldvár

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Amúgy is elfogult vagyok az olasz konyhával kapcsolatban, de ez a hely!!! Igazi olasz módra készül minden. A legjobb rizottó, a legjobb spagetti, a legjobb saláta, a legjobb desszert. Az adagokkal nem vagyok kibékülve, de így legalább nem esszük degeszre magunkat. Árban elfogadható, ja és a limonádé tényleg nagyon isteni!
2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Többször ebédeltünk már ezen helyen, de 2018-ra meglepően drágák lettek az ételek, és az ízekkel is volt némi kifogásunk. A levesek isteniek, de a gombapöri túl paprikás, zsíros, a vadas sem ízlett most annyira, nagyon erőteljesen cukros volt, nem a zöldségek ízét lehetett kiérezni, viszont a frissen készült ételek finomak voltak, és a vargabéles is isteni.
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Balatoni pihenés alkalmával már jó előre kinéztem ezt az éttermet. Megfogott az étlap, és alig vártam a vacsorát. Nagyon kedves kiszolgálásban részesültünk, finom limonádét kaptunk. Az ételekre a megszokottnál egy kicsit többet kellett várni, de megérte. Mind a leves, mind az előétel és a főétel is nagyon jól voltak elkészítve. Finom ízek, bőséges mennyiség.
Gambrinus titka -

Gambrinus Ház Sopron

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
A hotel recepciósa,ahol megszálltunk, ajánlotta az éttermet. Este 9-kor a teli asztalok láttán gondoltuk, hogy ez csak jó hely lehet. Igaz, kicsit nehézkesen indult, mert vagy 10 percet vártunk a felszolgálóra, de az étterem nagyságát látva ez érthető is volt, mivel a benti részen egyedül dolgozott.