Csülök Sarok Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Csülök Sarok Győr vélemények

Kiváló 2017. december 2., kollégákkal járt itt
A Csülök Sarok Győr, Bácsai út éttermében vacsoráztam. A hatalmas adag babgulyás után, a B képen látható "B" menüt fogyasztottam.
(Párizsi csirkemell,Sonkával, sajttal töltött pulykamell,Gombás szelet,Vegyes köret,saláta (káposzta,paradicsom,uborka). )A végén pedig gesztenyepüré. A főétel is hatalmas adag volt.
Az étterem tiszta volt, a felszolgálóknak is kitűnő osztályzatot adtam.
Csülök Sarok Győr - Étel/ital
Kiváló 2017. július 12.barátokkal járt itt
Először jártam ott meghívott vendégként. Nagyon kellemesen csalódtam. Hangulatos hely,jó helyen van könnyen megközelíthető,udvarias kiszolgálás,finom ételek. Mivel vendég voltam az árakról nem tudok nyilatkozni,de visszamegyünk még! A születésnapomat ott szeretném megtartani a férjemmel.
Kiváló 2016. március 20.a párjával járt itt
Jópárszor voltam már a Csülök Sarokban, és soha nem távoztam csalódottan vagy éhesen. A csülök elkészítését tulajdonképpen művészi szintre emelték, a hagyományosnak számító bajoros- vagy kemencés csülkökön túl - számomra legalábbis - újdonságként ható egyéb, pácolt csülköket is kostolhatunk itt.
Kiváló 2014. március 3.családjával járt itt
A fiam diplomaosztója után ünnepeltünk itt családi körben. Remek ételek ,óriási adagok, rendkívül udvarias kiszolgálás -ezt tapasztaltam itt. Minden meghívott vendégünk elégedett volt. A vendéglő külön érdeme,hogy megengedték egy torta és egy kis házilag készített finomság bevitelét is,amit én óriási gesztusként értékeltem.
2013. július 16.családjával járt itt
Nem a pinnyédi, hanem a nem rég nyitott révfalusi Csülök Sarokban jártam (ugyanaz a brand! ! ! ). Az étterem elég forgalmas út mellett fekszik, ami csak az étterem hasznára lehet. Nem egy nagy méretű helység, elég minimális berendezéssel. A felszolgálás kedves, inkább tükröződik a rutin, jó emberismeret, mint a profi szakmai tudás, de így is a pozitív felé billen a mérleg.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 30.családjával járt itt
Ha jól tudom, Pinnyéden ez az egyetlen étterem. Inkább pizzériának mondanám. Pizzát, és egyéb ételeket szoktunk innen rendelni. A helybelieknek Pinnyéd zsákfalu-jellege miatt valóságos kincs. Ízletes ételek, gyors kiszállítás, pontosság jellemző. Mindenkinek szívesen ajánlom a helyet, aki gyorsan szeretne finomat fogyasztani. Visszatérünk!