atdo

atdo adatlapja

Regisztráció2014.10.17
Utoljára itt2023.04.06

2015. december 24., kollégákkal járt itt
Az előzetesen megadott ünnepi menű jó volt. Kivéve a krumplipürét, melyet kétféleképpen készítettek el. A hosszúra reszelt mind kinézetre, mind ízre szörnyű volt. Állítólag az egyiket az egyik , a másikat a másik szakács csinálta. A mennyiség megfelelő volt. A tisztaságra a mellékhelyiség miatt adtam gyenge értékelést.
Kiváló 2017. december 2., kollégákkal járt itt
A Csülök Sarok Győr, Bácsai út éttermében vacsoráztam. A hatalmas adag babgulyás után, a B képen látható "B" menüt fogyasztottam. (Párizsi csirkemell,Sonkával, sajttal töltött pulykamell,Gombás szelet,Vegyes köret,saláta (káposzta,paradicsom,uborka). )A végén pedig gesztenyepüré. A főétel is hatalmas adag volt.
Felhasználó fényképei:
Csülök Sarok Győr -
2015. szeptember 20.a párjával járt itt
Szép környezetben levő szálloda.Kiváló ételkínálattal,medencével, sportolási lehetőséggel. A személyzet minden kívánságot teljesített.Szuper volt.Két kiegészítést ha tehetek.A szobában a fényerő lehetett volna nagyobb is, ill. a péntek esti partit bizony a szobámban is lehetett hallani.
Felhasználó fényképei:
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár -