2,9
a 152 győri étterem közül
étterem

Erzsébet Liget Vendéglő Győr bemutatkozása

Az Erzsébet liget Győr egyik legrégebbi parkja. Hangulatához hozzátartozik az Erzsébet Liget vendéglő,amely 1998 óta megújult formában várja a vendégeket 70fős,klimatizált helységébe és 60 fős fedett teraszára. Minden nap menüt is felszolgálunk. Céges rendezvényeket,esküvöt,keresztelőket,ballagást is vállalunk.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Erzsébet Liget Vendéglő Győr vélemények

Kiváló 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Nagyon szépen köszönjük a szép hangulatos év fordulós esténket,, További eredményes és vendégekkel gazdag napokat kivánok önöknek,,Itt nagyon kedvesek és elözékenyek a pincérek, Azenészekkel is teljes mértékben meg vóltunk elégedve,, Akiszolgálás szuper vólt,Ismerőseimnek csak ajánlani tudom ezt a helyet,,.
Erzsébet Liget Vendéglő Győr - Egyéb
Szörnyű 2015. február 11.a párjával járt itt
Pár éve meglehetősen jó emlékeim voltak erről a helyről, ezért körülbelül egy éves kihagyás után újra ellátogattunk az Erzsébet ligetbe, de a kellemes emlékeknek lőttek. . . Az ételek szörnyűek voltak. S bár általában mindenben igyekszem pozitívumot találni, de ez itt nem sikerült.
Átlagos 2013. szeptember 4.barátokkal járt itt
Férjem születésnapját ünnepeltük még júniusban ebben a vendéglőben. Kb. 7-8-an voltunk, rajtunk kívül senki nem volt az étteremben, nem volt valami nagy forgalom. Épp egy beszélgetés kellős közepén jött oda a pincér felvenni a rendelést, nem várta meg, míg befejezzük, türelmetlenül kérdezgette, hogy mit hozhat.
Erzsébet Liget Vendéglő Győr a térképen
9024 GyőrErzsébet Liget
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • reggelizési lehetőség • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • 50 főnél
H-CS
P