ebercsillag

ebercsillag adatlapja

Regisztráció2015.02.02
Utoljára itt2016.08.28

Kiváló 2015. június 15.barátokkal járt itt
Nem először jártunk már itt, de nem is utoljára. Fantasztikus ételek, fantasztikus milliővel. Egyedül azért fáj a szívem, mert évente egyszer tudok csak betérni. A kedves kiszolgálás nagyon sokat emelt ezúttal a látogatásunkon - ezúton is köszönjük szépen! Azoknak, akik még nem jártak itt, mindenképpen csak ajánlani tudom.
Átlagos 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Vegyes érzésekkel hagytuk el a szállodát, ahol 4 napot töltöttünk el a párommal. Bevallom, egy kicsit csalódtunk, mert a szobafoglalás előtt az ittjartam. hu-n található véleményeket is figyelembe vettem, de akadtak dolgok, amiket jótanácsként én is hagynék az utánunk érkező vendégeknek.
Kiváló 2015. február 9.a párjával járt itt
Átutazóban tértünk be a Rizzo nevű étterembe, ahol nem csak a személyzet volt kedves és figyelmes, de az ételek és a környezet is kifogástalan volt. Az étlap változatos, ráadásul az adagok is bőségesek - ugyanakkor a látvány sem volt utolsó. A szép tálalás mellett a szépen dekorált és tiszta környezet is plusz pont volt.