4,4

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

A Fűszeres Győr vélemények

2019. október 1.a párjával járt itt
Most ettünk itt először. Szerettünk volna kipróbálni valami újat is, így jöttünk ide. A hely hangulatos, a lányok nagyon aranyosak és kedvesek voltak. Most ettünk először csirkés tortillat, de nem volt rossz. Ár-érték arányban megfelelő. Legközelebb is jövünk valami újat kipróbálni.
Átlagos 2018. augusztus 31.egyedül járt itt
A lányok aranyosak, de a minőség egyre lejjebb megy, fonnyadt, szürkére színeződött rukkola és hasonlók. . Sajnos az étel mostanában se nem friss, se nem esztétikus. A sütik sem olyanok már mint ezelőtt, a hely egyedüli nagy előnye az elhelyezkedése, a viszonylag széles választék és a sütemények alacsony ára.
Kiváló 2018. március 28.barátokkal járt itt
Hétköznapi menüre tértünk be egy barátnőmmel, zöldségkrémleves és grillcsirke volt brokkolis krumplipürével, rendkívül finoman elkészítve és a tálalásban benne volt az a bizonyos plussz, amitől még kellemesebb lesz a sietős ebéd:) Az egészséges konyhára mentek rá, de nem olyan szélsőségesen, hogy az ember már azt sem tudja, mit eszik.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 2.barátokkal járt itt
Reggelizni tértem be a barátnőmmel, és ott ragadtunk egész délelőtt. Remek hely, kedves kiszolgálás, kitűnő ételekkel. Azonnal beleválasztottam egy főételbe, amit csak délben kínálnak, így maradt a reggeli, a teljes kiőrlésű szendvics. Barátnőm villás reggelit választott. A kávéhoz csak barna cukrot kínálnak, szuper jó húzás.
Kiváló 2017. június 14.a párjával járt itt
Könnyen megközelíthető helyen van, egyszerű megtalálni. Nagyon népszerű így időben kell menni, hogy legyen helye az embernek - bár a jobb időben már teraszuk is van. A kiszolgálás gyors és kedvesek, hozzáértőek az eladók. A választék széles, az ételek finomak és normál adagok.
A Fűszeres Győr - Étel/ital
Kiváló 2016. május 3.egyedül járt itt
Hol is reggelizzek, de sietnem kell, mert kezd esni az eső. Bringa lezár és irány A Fűszeres, amiről már olyan sokat hallottam. Remek ülőhelyem lesz, az ablaknál éppen a bringámat látom, ahogy ázik szegény az esőben. A kiszolgáló lány már egyből nagyon kedves, választok is a reggeli étlapról egy angol reggelit.
A Fűszeres Győr - Étel/ital