DEndre: Jó kis hely, mi szerettük - de elvárnánk, hogy a halak fris... - Matróz Dunaparti Kisvendéglő Győr

Matróz Dunaparti Kisvendéglő Győr értékelése
22. helyezett a 132 győri étterem közül

Jó kis hely, mi szerettük - de elvárnánk, hogy a halak frissebbek legyenek

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Érdekes hely ez, ahol nincs desszert, miközben az étlap meglehetősen széles választékot kínál. No nem olyat, mint a kötetnyi étlappal működő, csak csirkemellből és pulykamellből egy komplett étlap választékát nyújtó csárdák (pl Látóképi csárda, Debrecen), de azért van vagy 25 ételük amiből lehet válogatni, köztük érdemleges halételek, pontyból, harcsából, süllőből .
A pontyhalászlé leve finom volt, a ponty lehetett volna frissebb, a harcsaételekben a harcsa száraz volt és fáradt, ami többszöri (de minimum egyszeri) kifagyasztásra és visszafagyasztásra utal. Nagyon jó volt a sztrapacska és a túrós csusza, előbbi esetében a juhtúrót érdemes kiemelni, de a többi komponens is remek volt, utóbbi esetében a házilag gyúrt tésztát. Ezért adtam meg végül helynek a négy pontot konyhára a halproblémák dacára.
A kiszolgálás rutinos, személytelen, az árak barátságosak.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Átlagos
Hangulat:

Jó kis hely, mi szerettük - de elvárnánk, hogy a halak frissebbek legyenek - Matróz Dunaparti Kisvendéglő Győr

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

9021 Gyôr
Káposztás köz 1.

2019. augusztus 22.
Nagyon jó helyen van, a kialakítása hangulatos. Halászlét rendeltünk, ami bőséges és finom volt. Sajnos belsőséget csak ikrát tudtak adni - kár. A kenyér viszont elég száraz volt. A túróscsusza akkora adag volt, hogy csak ketten bírkóztunk meg vele. Viszont a deszert választék nagyon gyér, ezért...

2019. augusztus 11.
Az étel finom volt, ízletes. A fiatalabb pincér, flegma és lenéző volt a kiszolgálás gyors, feltűnően. Amúgy jó hely, csendes, levegős, nyugodt környezetben. A pincérek egymás közötti kommunikációja hagy némi kívánni valót maga után.Pl.b..meg... Az ételek előre elkészítettek. Valószínű ezért...

2019. április 16.
Azzal kezdeném hogy mi törzsvendégek voltunk ott a mai napig !!!!! De a mai nap a kiszolgálás a pincérrel nagyon arogáns volt !!!! Számlát nem adót semmiről , csak egy kis papír lapot dobott odda az asztra! Az volt számla , cerúzával ráírva a fizetendő összegem ! Ma Óriásit csalódtam ebben az...