3,8

Sokoró Fogadó Sokorópátka - Nyári kiruccanás
Nyári kiruccanás
06.15-08.31.
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Ristorante Romantica Győr vélemények

2018. január 15.családjával járt itt
Egy családi vállalkozás, a főnökasszony nem engedi ki az irányítást a kezéből.
Már többedszer jártunk itt. Az előétel a főétel mellé gratis jár, kis bagett kőrözöttel, rendben volt. A főételek finomak, a kiszolgálás profi, a pincérek udvariasak.
Az ára kissé eltúlzott, mivel az étel nem kiváló minőségű, csak jó.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Bizos van már tíz éve, hogy utoljára jártam az étteremben. Most legalább ennyi idő elfog telni megint, mire újra betérek, az biztos! Gyenge minőség, rossz előadásban, drágán, kb. így lehetne röviden jellemezni a helyet. Bővebben: az előételt még szinte el sem kezdtük, már hozták a főételt (a mellettünk lévő asztalhoz is)!
2016. július 19.családjával járt itt
Igen, nem is tudom, hogy most mi legyen, mert valójábban tetszett, de. . . amikor a husi panirjából kikandikált az 5-6 cm-es hajszál (reméljük, hogy az volt) mégjobban elbizonytalanottam. Igen mégjobban, ugyanis az első meglepetés akkor ért, amikor nem tudtak a 30 fokban valóban hideg csapolt sört hozni. Az alkoholmentes üveges viszont hideg volt.
Ristorante Romantica Győr - Étel/italRistorante Romantica Győr - Étel/italRistorante Romantica Győr - Étel/italRistorante Romantica Győr - Étel/ital
2016. július 10.a párjával járt itt
A Romantica még azon kevés éttermek közé tartozik Győrben ahova még be merek menni. Sajnos a nyugati határ közelsége, évek óta negatívan hat a győri gasztronómiára. Gondolom, hogy a korábban itt élő, komoly tudással rendelkező szakemberek, séfek már régen nem Győrben dolgoznak. Ezt elfogadva eleve kisebb elvárásokkal megyek Győrben étterembe.
Kiváló 2014. október 17.családjával járt itt
ha vacsorázni megyünk mindig ide járok. A pincér nagyon udvarias és segítőkész. Ha bort szeretnél inni akkor érdemes a tulajt kérdezni mert mindent tud a boraikról. A barna mártásuk nekem a személyes kedvencem.