hegenye

hegenye adatlapja

Regisztráció2017.01.12
Utoljára itt2018.01.16

Gyenge 2017. július 17.gyerekekkel járt itt
pár hete nagyobb családi rendezvényre voltunk hivatalosak. A hely pincérje, egy fiatal hölgy, udvariatlan, szakmaiatlan volt. A felszolgált ételek ízükkel nem volt baj, minőségük viszont valószínűleg rossz volt, mivel többen gyomorbántalmakat kaptak tőle másnap-harmadnapra. Nincs borválaszték, a felszolgált bort melegen, értsd minimum 25 fokosan szolgálták fel.
Kiváló 2017. április 18.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a szállodában, minden tökéletes volt. Az ételek fantasztikusak, a kiszolgálás, tisztaság, a személyzet 5*. Már nem először voltunk, immáron harmadjára voltunk a szállodában és biztos nem utoljára. Eddig is mindig nagyon meg voltunk elégedve mindennel, most is. A szombat esti vacsora pazar volt.
Kiváló 2017. július 17.gyerekekkel járt itt
a pincérek segítőkészek, gyorsak, udvariasak. Azonnal asztalokat tolnak össze nagyobb társaság részére. A felszolgált ételek minőségiek, a választék bőséges: hal, marha-sertés-csirke húsok, vegetáriánus ételek. A halászlé isteni, nagyon finom ízvilággal, még sose csalódtunk benne!
Mindenkinek jó szívvel ajánlom.