Westy BRGR Győr

Golden Ball Club Hotel Győr - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Westy BRGR Győr vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kiváló 2023. február 8.a párjával járt itt
Egy őszi hétvégén jártunk a párommal Győrben. Este vacsorázni szerettünk volna, de nem néztünk ki előre éttermet. Szinte minden kihalt volt a belvárosban, viszont a Westy Burgerben ennek ellenére is sokan voltak, ezért választottuk ezt. A "tömeg" ellenére a kiszolgálás gyors volt, a hamburger pedig isteni finom, a tálalásra is adnak, mutatós volt. Ha Győrben járunk, tuti benézünk még ide. :)
2022. június 25.gyerekekkel járt itt
Finom hamburgereket ettünk itt,a csajos méret is bőven elég egy felnőttnek. Frissen készül,jó alapanyagokból,ezt az árak is tükrözik. A helység hangulatos.
Kiváló 2021. június 26.gyerekekkel járt itt
Ismerőseink ajánlása alapján tértünk be ide. A nagy választék miatt alig tudtuk eldönteni, mit is együnk, a kiszolgálók életunt hozzáállása miatt már-már stresszeltünk, hogy gyorsan döntsünk valamit. A hamburgerek csajos és férfi méretben kérhetők, de a család férfi tagjai nehezen boldolgultak a nagyobbal. Igazi friss alapanyagok, nagyon ízletes burgerek, hangulatos helyen.
Kiváló 2020. augusztus 14.a párjával járt itt
A Burger nagyon finom, az adag is megfelelő akár egy éhes férfinak is. A választék cső, mindenki megtalálja számára a megfelelőt, mind összetételben, mind méretben. Többször ettünk már itt, de a húspogácsa minősége mindig egyformán finom, rendben volt.
Csúcsidőben kicsit zsúfolt, de megéri kivárni az ételt. A kinti rész lehetne egy kicsit nagyobb, de az nem rajtuk múlik. . .
2016. június 2.a párjával járt itt
Kis belső-külső rész, de a hamburgerek kárpótolnak a kis várakozásért és az esetleges zsúfoltságért. Nagy adagok, megfelelő kiszolgálás. Nem csalódtam benne, pedig hallottam a helyről hideget-meleget. Árban sincs elszállva, ahhoz képest, hogy minőségi húsokból és egyéb hozzávalókból készülnek az ételek.
Kiváló 2016. május 16.a párjával járt itt
Hát a hamburgerek azok isteniek, ha 5 nel több szivet lehetett volna adni adtam volna...Mi mar nem is tudom mióta ott eszünk..ha Győrben jársz terj be megéri hidd el.Mindegy hogy milyen alkalomból vagyunk ott mindig eszünk egyet.Nagyon sok féle hamburger és a legfontossabb hogy mindegyik uygan olyan minőséges.