KLMariann: Szuper elhelyezkedés, nyugodt, kellemes szállás - Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr

Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr értékelése
6. helyezett az 55 győri szállás közül

Szuper elhelyezkedés, nyugodt, kellemes szállás

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Nagyon jó helyen van a hotel, közel a belvároshoz, egy dzigeten, este pazar kilátással a megvilágított városra. A hotel átlagos berendezésű, de már egy kis felújítás ráférne. Szobánk jó volt, de a fürdőszoba nagyon lepukkant - zuhanyfülke ajtó nem záródott, a mosdóban nem ment le a víz - egyszóval fel kell újítani. Az étterem elsőrangú, nagyon finom volt a vacsora, nagyon kedvesek a pincérek. A reggeli bőséges és izletes volt. Egészen közel van a fürdő is, egyszóval csak ajánlani tudom.

Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni KLMariann felhasználót?    Igen

Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr
9025 Gyôr
Radó sétány 1.

2018. február 6.
Most harmadszor szálltam meg Győrben és most kiadósabb ismerkedés volt a várossal. Ezért olyan helyet választottam ami közel van a belvároshoz. Továbbá valami csendes helyet kerestem. Először itt szálltam meg két éjszakára, ekkor nagyon megragadott a fogadóból való kilátás a városra és a...