ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr ★★★★

4,2
a 62 győri szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium GyőrETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr bemutatkozása

Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a lenyűgöző városközponttól és a Győri Ipari Parktól. Közvetlen szomszédságában található a Győri ETO FC, a stadion és az ETO Park Élményközpont.

Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium legnépszerűbb csomagjai

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2025.01.01-ig
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr vélemények

2017. január 7.barátokkal járt itt
A szálloda szolgáltatásával elégedettek voltunk a barátainkkal együtt, kellemesen töltöttük az év utolsó napjait, valamint vidáman érkeztünk meg az új évbe. A szálloda igényes belsővel rendelkezik, a szobák tágasak, kényelmesek, jól felszereltek. A wellness szolgáltatásokat bővíthetnék merülő medencével, és jakuzzival, emelné a pihenés élményét.
Gyenge 2017. január 3.barátokkal járt itt
Egy kellemes szilveszteri kikapcsolódásra vágytunk. Ezzel szemben találkoztunk szörnyen barátságtalan két hölgyel a recepción,de a többi alkalmazottra sem lehet azt mondani,hogy barátságosak voltak. A szilveszteri
hangulatról gondoskodó zenekar egyszerűen minősithetetlen.
2017. január 2.a párjával járt itt
Egy remek Szállásvadász ajánlattal töltöttük a Szilveszter estét Győrben az ETO Park Hotelben. A superior szoba minden igényünket kielégítette. Igényesen berendezett, tiszta szoba várt minket, hatalmas ággyal és kényelmes ágybetéttel. Fiatal pár lévén a modern, de mégis otthonos stílus igazán közel áll hozzánk és már-már egy lakosztály vendégeként éreztük magunkat.
Kiváló 2017. január 2.a párjával járt itt
Az ETO Park Hotel egy nagyon jó szinvonalú üzleti hotel. A szoba kényelmes, nagyon jó méretű, jól felszerelt. A reggeli bőséges, jó választékú, különösen tetszett a meleg péksütemény és a meleg része a reggelinek. Az egészen fantasztikus, hogy a stadion része a reggeliző terem, kár hogy nem volt foci meccs épp akkor.
2017. január 2.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet, tisztaság és az ételek kitünőek voltak, viszont ami hiányossága a szállodának az a welnesrészleg. A szaunák mellé egy merülő medence és legalább egy jakuzzi nagyon hiányzik. Hely lenne rá bőven és akkor ár/érték arányban megérné máskor is elmenni egy hosszú hétvégére.
Kiváló 2014. október 30.kollégákkal járt itt
Csodálatos környezet,nagyszerű szobák,remek ellátás: ez mind az ETO Park Hotel.
Régen voltam Győrben,s ebben a hotelben még korábban sem.
Konferencián jártam itt,s nagyon jól éreztem magam. Focidrukkerként külön élményt jelentett,hogy reggelinél a pálya képezte a "hátteret". :)
A konferencia első napján a gálavacsoránk is itt volt,s az is nagyon ízlett.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Hajrá ETO Park!
Kiváló 2013. április 16.csoporttal járt itt
Egyszerűen leírhatatlan amit akkor ott éreztünk. Az aerobic csapatommal versenyre mentünk Győrbe, és az eto park Hotelbe szálltunk meg. Csodálatos volt maga a Hotel és a személyzet is nagyon kedves volt! Sok boldogságban volt részünk :) Csak ajánlani tudom mindenkinek! Hiszen tényleg egy elegáns Hotel!
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr a térképen
9027 GyőrNagysándor József u. 31.
• szauna • Fitnessz center • gőzfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 30 kg-ig: 20000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár