Ha szereted a kihívásokat, saját magad is szerelő akarsz lenni akkor ajánlom - Fontos kedveld a büdösödő fürdőlepedőt a wellnessben

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium GyőrETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr a térképen

Gyenge 2019. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. május 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Recepció!
Párommal jártunk itt. :(
A fogadtatás udvarias volt. Segítségkéréskor is segítőkészek voltak. Ami nem tetszett, időnként ahogy közlekedtünk, az volt az érzésünk, hogy kinevetnek bennünket. Szó ami szó elég kakukktojások voltunk ebben a szállodában. Párok félpanziós foglalással nem igazán járnak ide, úgy tapasztaltuk.
Szoba, kényelmes volt és a kilátás is jó.
A széf nem működött és nem is lehetett megjavítani, valaki valamit beletört és be is zárta. Csereszéfet nem ajánlottak fel.
A WC lehúzó folyamatosan beragadt.
Penészfoltok a zuhanyzó sarkában.
Étterem és ételek: Az étteremben a kiszolgálás kifogástalan volt.
Az ételek jóízűek voltak, nem sós és nem sótlan. Jó fűszerezéssel. Szép és igényes tálalással. Ami nem tetszett, hogy a desszert többször is visszaköszönt hasonló formában.
Az viszont nagyon nem tetszett, hogy a rendezvény vendégei vacsora időben bevonultak az étterembe és az asztalok között állt a sor, minden dolgozót lefoglaltak. Ezt nem így kellene megoldani.
Így nem lehet nyugodtan étkezni és a pincérek se tudnak mindenre odafigyelni, egy időben több helyen dolgozni! A vezetésnek erre más módszert kellene kitalálni!!!!!!
Wellness. Nekünk hiányzott legalább egy jakuzzik. A szauna nem volt illatosítva de tiszta megfelelő volt a hőmérséklet is. A gőzkabinban büdös volt. Ennek az okát első nap nem tudtuk, csak sejtettük, de második nap már biztosak voltunk benne, mi okozza a szagot. Valaki ott hagyta a fürdőlepedőt és az büdösödött. Sajnálatos hogy nincs ott takarítás, vagy ha volt, akkor a takarító nem körültekintő. A többi helység tiszta volt. A gőzkabinnak kicsi a teljesítménye. Hamar kihűl és nincs elég megfelelő hőmérsékletű gőz.
Kondigépeket nem sikerült kipróbálni, mert mindig foglalt volt a helység és a gépek. Rossznak tartom, hogy nem lehet egész nap használni a wellness helységet. Mert, így rövid az az idő, amíg igénybe vehető.
A szálloda nem 5 percre van a történelmi belvárostól, mint ahogy reklámozzák.
A reklám félrevezető. Ha nem ezt lett volna írva, hanem az hogy a külvárosban van és legalább 30-40 perc gyalog a belváros, akkor nem ide foglaltam volna a szállást. Soha ekkorát még nem csalódtunk, mint önöknél. -A képen az egyik vacsora desszertje látható. Finom volt.-
Személyzet:
Elhelyezkedés:Gyenge
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr - Vendéglátás

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium további értékelései

2022.01.02a párjával
Segítő készek voltak a fogadásnál.A szoba átlagos,de tiszta.Az étterem jó,de az ételek nem elég változatosak.A szilveszteri buli viszont nagyon jó volt.Ott az ételek nagyon finomak voltak a kiszolgálás pedig kifogástalan. Csendes hely ,de a belváros csak 30 percre van.Összességében csak ajánlani...
2020.01.03barátokkal
Összességében minden tetszett, a kiszolgálás olykor lassú volt és többször kellett kérni. A szauna, gőzkabin remek! A szilveszteri zene és műsor első osztályú volt.
2020.01.03a párjával
Kényelmes, szép szobák. Kényelmesek az ágyak! Ami nem sikeres igazán, az a fűtés. Befújt meleg levegő, ami alig meleg! Idősebbek (mint mi) a légkeveréses megoldást kétlem, hogy kedvelnék. Végül is 1 nap után már nem kapcsoltuk be, és nem lett hideg! Nyáron klímaként tökéletes lehet. Nagyon jó...

Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium legnépszerűbb csomagjai

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2025.01.01-ig
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló