Erika06: Ha szereted a kihívásokat, saját magad is szerelő akarsz l... - ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr

Nem ajánlom a helyet másoknak!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Recepció!
Párommal jártunk itt. :(
A fogadtatás udvarias volt. Segítségkéréskor is segítőkészek voltak. Ami nem tetszett, időnként ahogy közlekedtünk, az volt az érzésünk, hogy kinevetnek bennünket. Szó ami szó elég kakukktojások voltunk ebben a szállodában. Párok félpanziós foglalással nem igazán járnak ide, úgy tapasztaltuk.
Szoba, kényelmes volt és a kilátás is jó.
A széf nem működött és nem is lehetett megjavítani, valaki valamit beletört és be is zárta. Csereszéfet nem ajánlottak fel.
A WC lehúzó folyamatosan beragadt.
Penészfoltok a zuhanyzó sarkában.
Étterem és ételek: Az étteremben a kiszolgálás kifogástalan volt.
Az ételek jóízűek voltak, nem sós és nem sótlan. Jó fűszerezéssel. Szép és igényes tálalással. Ami nem tetszett, hogy a desszert többször is visszaköszönt hasonló formában.
Az viszont nagyon nem tetszett, hogy a rendezvény vendégei vacsora időben bevonultak az étterembe és az asztalok között állt a sor, minden dolgozót lefoglaltak. Ezt nem így kellene megoldani.
Így nem lehet nyugodtan étkezni és a pincérek se tudnak mindenre odafigyelni, egy időben több helyen dolgozni! A vezetésnek erre más módszert kellene kitalálni!!!!!!
Wellness. Nekünk hiányzott legalább egy jakuzzik. A szauna nem volt illatosítva de tiszta megfelelő volt a hőmérséklet is. A gőzkabinban büdös volt. Ennek az okát első nap nem tudtuk, csak sejtettük, de második nap már biztosak voltunk benne, mi okozza a szagot. Valaki ott hagyta a fürdőlepedőt és az büdösödött. Sajnálatos hogy nincs ott takarítás, vagy ha volt, akkor a takarító nem körültekintő. A többi helység tiszta volt. A gőzkabinnak kicsi a teljesítménye. Hamar kihűl és nincs elég megfelelő hőmérsékletű gőz.
Kondigépeket nem sikerült kipróbálni, mert mindig foglalt volt a helység és a gépek. Rossznak tartom, hogy nem lehet egész nap használni a wellness helységet. Mert, így rövid az az idő, amíg igénybe vehető.
A szálloda nem 5 percre van a történelmi belvárostól, mint ahogy reklámozzák.
A reklám félrevezető. Ha nem ezt lett volna írva, hanem az hogy a külvárosban van és legalább 30-40 perc gyalog a belváros, akkor nem ide foglaltam volna a szállást. Soha ekkorát még nem csalódtunk, mint önöknél. -A képen az egyik vacsora desszertje látható. Finom volt.-

Ennyire tetszett: Gyenge
Személyzet:
Ár / érték arány: Gyenge
Szolgáltatások: Gyenge
Elhelyezkedés: Gyenge

Ha szereted a kihívásokat, saját magad is szerelő akarsz lenni akkor ajánlom - Fontos kedveld a büdösödő fürdőlepedőt a wellnessben  - ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr

Szeretnéd követni Erika06 felhasználót?    Igen

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr
9027 Gyôr
Nagysándor József u. 31.

2019. augusztus 1.
Szeretunk uj helyeket felfedezni orszagszerte, de mindig olyan pihenest keresunk ahol kulonfele wellness szolgaltatasokat is igenybe tudunk venni. Reg voltunk mar olyan szallodaban ahol a szemelyzet, kiszolgalas valoban kedves, segitokesz es profi. Az ettermi szolgaltatas magas minosegu, nagyon...

2019. április 23.
Minden tetszett! Nagyon ,kedves és udvarias volt mindenki!Tiszta,jó helyen van a szálloda,szép. A séfet és a szakácsokat külön dicséret illeti! Nagyon finom volt minden és rengeteg!A reggelinél olyan választék volt,amit már nem lehet felül múlni! Köszönet mindenkinek ezért a szép húsvéti ünnepért.

2019. január 5.
A hotelt könnyen meg lehet közelíteni, nincs messze a belvárostól sem. A szobánk elég nagy volt, szépen berendezett, nagyon tiszta, saját légkondícionáló- és fűtő berendezéssel. A svédasztalos reggeli illetve vacsora nagy választékú, kifejezetten ügyeltek a glutén- és laktózérzékenyekre is. A...

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium, Győr kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony Győrben (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, egyszeri alkalommal forralt bor és mézeskalács kóstolóval, wellness bag bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-21 - 2019-12-27
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 16.605 - 18.405,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-21 - 2020-12-31
 - Győri hétvégék (1 éjtől)
1-2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2019-12-20