Sok éjszakát töltöttem itt!

Fehér Hajó Panzió GyőrFehér Hajó Panzió Győr a térképen

Kiváló 2013. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2014. január 16.
Már igen felnőtt fejjel 7 félévet tanultam Győrben. Fontos volt számomra az a kényelem,hogy egész napos előadások után egyedül lehessek. Már az első félévben rátaláltam erre a helyre, és végig tanulmányaim alatt itt töltöttem havonta 1-2 éjszakát.
Az egy személyes szoba ára nagyon pénztárca barát, a személyzet segítőkész.Volt,hogy tűvel-cérnával kellett kisegíteni. Mivel nincs félpanzió tanácsot adtak honnan érdemes vacsorát rendelni. Volt hogy évfolyamtársaim is itt foglaltak szállást. Nincs messze a belvárostól a fürdőtől. Azóta is több ismerősömnek ajánlottam.
amikor júniusban itt jártam sajnos nem volt üres szoba,én meg nem gondoltam hogy Győrben maradok.
Személyzet:Kiváló
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:

Fehér Hajó Panzió további értékelései

2023.01.18
A Rába-Quelle fürdő közelében található panzióban töltöttünk egy éjszakát. Egy 3 ágyas, egyszerűen berendezett szobában voltunk. A szálláshoz reggeli is tartozott. Nagyon jó helyen, alacsony áron. Parkolni az udvarban tudtunk, így gyalogosan hamar a belvárosban találtuk magunkat.
Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
Napi árak ellátás nélkül