Hné L. Kati

Hné L. Kati adatlapja

Regisztráció2013.08.23
Utoljára itt2015.08.13

2014. január 16., csoporttal járt itt
Decemberben ismerősökkel munkatársakkal jártam itt. Bár sokan voltunk a felszolgálás pörgős volt. A pincérek kedvesek udvariasak voltak. Nagy a választék a kajából. Érdekes és sajátságos a bútorzat. Jó hogy vannak kisebb helyiségek! a kaja ízletes és bőséges volt. A pálinkában és sörben sem csalódtunk. Máskor is jövünk!
Kiváló 2014. január 16.egyedül járt itt
Már igen felnőtt fejjel 7 félévet tanultam Győrben. Fontos volt számomra az a kényelem,hogy egész napos előadások után egyedül lehessek. Már az első félévben rátaláltam erre a helyre, és végig tanulmányaim alatt itt töltöttem havonta 1-2 éjszakát. Az egy személyes szoba ára nagyon pénztárca barát, a személyzet segítőkész.
2013. augusztus 30.családjával járt itt
Nagyon szép igényesen kialakított és kényelmes a szálloda. Külön előny,hogy egybe épített a fürdővel. A tisztaság megfelelő. jó, hogy a hotel vendégei a 10-20 óráig tartó nyitva tartással szemben 7-22 óráig használhatják. Ami nekem hiányzott ivóvíz a vacsoránál. biztosan az én rossz tulajdonságom,hogy nem szeretem teleinni magam vacsora előtt édes üdítővel.