Fehér Hajó Panzió Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Fehér Hajó Panzió Győr vélemények

2023. január 18. járt itt
A Rába-Quelle fürdő közelében található panzióban töltöttünk egy éjszakát. Egy 3 ágyas, egyszerűen
berendezett szobában voltunk. A szálláshoz reggeli is tartozott. Nagyon jó helyen, alacsony áron. Parkolni az udvarban tudtunk, így gyalogosan hamar a belvárosban találtuk magunkat.
Kiváló 2014. január 16.egyedül járt itt
Már igen felnőtt fejjel 7 félévet tanultam Győrben. Fontos volt számomra az a kényelem,hogy egész napos előadások után egyedül lehessek. Már az első félévben rátaláltam erre a helyre, és végig tanulmányaim alatt itt töltöttem havonta 1-2 éjszakát. Az egy személyes szoba ára nagyon pénztárca barát, a személyzet segítőkész.